3 Eko dalykai, kuriuos turite išbandyti, net jeigu nesate ekologijos fanės


Nesvarbu ar esate didelės ekologijos mylėtojos, ar laikotės pozicijos, kad tai rinkodaristų sugalvotas triukas, kad parduoti tam tikras prekes brangiau. Noriu pasidalinti trimis eko prekių atradimais – produktais, kuriuos rekomenduoju išbandyti:

 

1. Ekologiškos šilkmedžio uogos

dziovintos-silkmedzio-uogos

Kodėl verta?

  • Tikra vitaminų  bomba. 100 g. šilkmedžio uogų turi net 1,85 mg geležies ir apie 36 mg vitamino C (45 proc. rekomenduojamos paros normos). Iš šilkmedžio uogų gaunama geležis bus tikras išsigelbėjimas, jeigu vaikas atsisako mėsos, špinatų ir kitų geležies šaltinių. Mums labai pagelbėjo, kai vaikui buvo nustatyta anemija. Na, o kuo naudingas vitaminas C – pačios žinot.
  • Atrodo labai neįprastai ir yra skanios, saldžios – todėl sudomina vaikus, ir paprastai jie šias uogas noriai valgo, galima jomis pakeisti įprastus saldumynus.

Kiek kainuoja?

2.56 Eur už 100 gr. ekologiškų saulėje džiovintų (RAW) šilkmedžio uogų pakelį.

Kodėl rekomenduoju eko variantą? Nes nusipirkus ne eko ir ne raw, galite gauti produktą, kuris apdorojimo metu bus prarades beveik visas savo vertingiausias savybes. Apie pesticidus ir panašius džiaugsmus – net nekalbu.

 

2. Ekologiški guminukai be želatinos

ekologiski-guminukai-meskiukai

Kodėl verta?

Nes atpratinti vaikus nuo saldainių taip pat lengva, kaip atpratinti kai kuriuos seimo narius nuo kyšių ėmimo, nuolatinio įsivėlimo į debiliškus skandalus ir pan. Nu, žodžiu, beveik neįmanoma. O tokiose situacijose – protingiausias sprendimas kenksmingus dalykus keisti kur kas mažiau kenksmingais.

  • Man patiko, kad ekologiški guminukai be želatinos žiauriai SKANŪS. Nekenčiu guminukų, bet šitie nerealūs. 🙂
  • Gerokai sveikesnė guminukų alternatyva vaikams. Nes vietoje visokių E ir dirbtinių dažiklių – natūralios ir ekologiškos žaliavos. O paskaninimui – vaisių sultys.

Kiek kainuoja?

2 Eur už 100 g ekologiškų guminukų  pakelį.

 

3. Vaisių tyrelės kelionei pritaikytose pakuotėse

bio-obuoliu-tyrele

Kodėl verta?

Nes niekas dar neišrado greitesnio ir patogesnio būdo kaip pasiimti su savimi į kelionę skanų užkandį vaikui. Ir kad to užkandžio valgymas nereikalautų 5 papildomų įrankių ir indelių.  Žodžiu, superinis variantas kelionei – tiek trumpai iki kokio prekybos centro, tiek ilgesnei – iki senelių ar iki pajūrio.

Visada turiu keletą tokių tyrelių šaldytuve, kad galėčiau įsimesti į tašę. Nors teoriškai jos skirtos leliukams, bet puikiai sueina mano dvimečiui, trimečiui ir net septynmečiui kaip skanus užkandis bado kirminui numarinti. Kasdien jaučiuosi dėkinga šių pakuočių išradėjui, nes užtenka atsukti dangtelį ir paduoti vaikui. 1.5 vaikas tikrai (su labai retomis išimtimis) suvartos turinį neapsiterliodamas iki ausų, o jums net nereikės sustabdyti automobilio valgymo pertraukai.

Kiek kainuoja?

1.49 Eur už 100 g ekologiškos vaisų tyrelės pakuotę (būna įvairių skonių).

Kodėl imti ekologišką? Nes žinosit, kad obuoliukai, iš kurių daryta tyrelė – nuskinti ne iš apleisto sodo šalia greitkelio ir neužteršti sunkiaisiais metalais. Kad vaisiai nebuvo purkšti pesticidais. Galų gale, kad nebuvo naudoti genetiškai modifikuoti produktai.

Kur visko gauti?:

Aš pirkau www.alpana.lt, kai kuriuos produktus taip pat mačiau Biosaloje.

Ar kažką įdomaus ir svarbaus praleidau? Jeigu turite idėjų, kokie dar eko produktai būtų labai vertingi, palengvintų gyvenimą ir pan. – labai laukčiau jūsų komentarų.

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą