„Mamuko“ košės – apatinėse prekybcentrių lentynose paslėptas gėris


„Mamuko“ košes prekybos centrų lentynose mačiau jau senokai. Tačiau niekada nebuvau paėmus į rankas ir paskaičius atidžiau, kas tai per dalykas. Turbūt dėl to, kad esu tinginė, o  šitos košės mano mėgiamam prekybos centre paprastai guli ant apatinių lentynų. Nesivargindavau lenktis, imti ir skaityti, kas parašyta ant pakelio. Ir kažkodėl pati sau net buvau nusprendus, kad tai tikriausiai prekybos centro „ekonominė“ linija. O vaikams prastos kokybės produktų, tegu ir pigių – neperku. Ir štai praeitą savaitę man šias košes parekomendavo kita mama-blogerė. Tik tada jas išbandžiau, ir pabandžius, tiesą sakant, pasigailėjau tik vieno dalyko – kad neatradau jų anksčiau.

Mamuko kose

„Mamuko“ košės man patiko dėl kelių dalykų:

  • Jų gamyboje naudojami tik ekologiški grūdai;
  • Jos žiauriai skanios. Ta prasme skanios net ir suaugusiems žmonėms. Iki šiol rytais darydavau vieną košę mažiausiam sūnui, ir kitą – vyresniems vaikams ir sau. Nes mažiausiam skirtų Milupos, Hippo ir kitų košių vyresni vaikai, aišku, nevalgydavo. O mažiausias sukdavo nosį  nuo mūsų suaugėliškų košių. Dabar rytais verdu tik vieną košę, tai tikrai susitaupo laiko.
  • „Mamuko“košių radau labai įvairių rūšių, tikrai neatsibos. Daugelis vaikiškų košių apsiriboja avižų, grikių, ryšių ir kukurūzų įvairiom kombinacijom. O štai pavyzdžiui man pati skaniausia „Mamuko“ košė yra padaryta iš avižų, šviesių grikių, miežių, Spelta kviečių ir rugių traiškytų grūdų. Būtinai pamėginkit būtent šitos. Rekomenduoju. Iš viso prisiskaičiavau gal 7 ar 8 „Mamuko“ košių rūšis.
  • Pagaminta Lietuvoje. Čia toks subjektyvus dalykas, bet kaip jau žinote, aš labai mėgstu ir palaikau Lietuvių gamintojus 🙂

Kur pirkti: Visuose prekybos centruose, Assorti.

Kaina: 3-4 Eur, priklausomai nuo rūšies ir kur pirksit.

Mamalogo balas: 5 iš 5.

visos mamuko koses

 

Komentarai

Parašykite komentarą