Mokomės ir atjautos, ir skaityti su „Mopso Karlo istorija“


Knygoje aprašoma iš pirmo žvilgsnio labai paprasta istorija – mopso šeimininkė, sulaukus netikėto skambučio, pamiršta savo šuniuką ir palieka jį pririštą mieste. Vėliau ji savo šuniuko ieško. O Mopsas išsigandęs ieško kelio atgal namo. Jis pasiklysta, bet susipažįsta su bename kale, iš kurios sulaukia pagalbos. Istorija baigiasi laimingai, nes tiek Mopsas grįžta namo, tiek jo naujoji draugė suranda sau namus.

karlas-mopsas_virselis

Knyga kietais viršeliais, labai gražiais paveikslėliais ir, manau, skirta 2,5 – 7 metų vaikams. Už visos, atrodytų paprastos istorijos slepiasi daug labai teisingų ir vaikui vertingų pamokymų: kokia svarbi atjauta, pagalba ir draugystė. Knyga taip pat moko suprasti kito emocijas ir jausmus. Ir parodo, kaip svarbu nespręsti apie kitą pagal jo išvaizdą, nes net už purvinų gaurų gali slėptis didelė ir gera širdis.

Dar vienas pliusas tas – kad tekstų nedaug, jie parašyti didelėm raidėm, paprastais sakiniais ir be įmantrių žodžių. O mes šiuo metu renkamės tokias knygas, kurios tinkamos mokymuisi skaityti. „Mopso Karlo istorija“ tam puikiai tinka.

Kur pirkti: Aš kaip visada perku internete, nes ten pigiausia. Pvz. čia: http://debesuganyklos.lt/knygynelis/mopso-karlo-istorija/

Kaina: 4,24 Eur. Šio straipsnio rašymo metu, knygos kainai buvo taikoma akcija, todėl gali būti, kad kitu metu ji kainuos kiek daugiau.

Mamalogo balas: 5 iš 5.

Komentarai

Parašykite komentarą


%d bloggers like this: