Pasitikrinkite, ar teisingai valote mažas subinytes


Šįkart pas mus dar nelabai įprastos, bet kasdien labai reikalingos prekės apžvalga – išbandžiau Zewa drėgną tualetinį popierių. Tikriausiai kaskart, kai vaikai atlieka „didelį reikalą“ – arba papildomai plaunat jų subinę, arba naudojat drėgnas servetėles. Na arba galit nedaryti nieko, tiesiog nuvalyti su sausu tualetiniu popierium, bet tada jūsų vaikai nebeturės galimybės linksmintis va taip:

vaiku-linksmybes

O jeigu ir turės galimybę taip linksmintis, tai po linksmybių jums nebesinorės meiliai bučiuoti tų švelnių galvelių, nes nuo jų sklis nekoks kvapas.

O jei rimtai, tai jeigu valote tik sausu popierium – rūpinatės vaiko higiena ne visai teisingai. Norint gerai nuvalyti vien sausu popierium, reikia gerai pabrūžinti mažą subinę. Jeigu vaiko oda jautresnė – iškart gali prasidėti įvairios problemos, pradedant elementariu odos sudirginimu, baigiant perianaline egzema, kai odelę jau niežti, ji šlapiuoja ir reikia rimtesnio gydymo.

Pas mus populiariausia priemonė iki šiol buvo drėgnos servetėlės. Jų bendru tėvų sutarimu pirkdavom ir vaikams į darželį. Dabar namuose perėjom ant drėgno popieriaus, pradėsim jį pirkti ir į darželį.

Zewa drėgno popieriaus yra kelių rūšių –  ramunėlių kvapo, migdolų kvapo ir Pure – be jokių kvapų. Pabandžiau visų, bet apsistojom ties Pure. Tiek ramunėlių, tiek migdolų pieno kvapo popierius kvepia maloniai ir neerzina. Bet aš kažkaip nesu didelė kvapų mylėtoja. Visų mano mažiukų oda jautri, du iš jų turi atopinį dermatitą, todėl aš visada renkuosi kuo mažiau kvapų turinčias, kuo natūralesnes priemones.

Zewa drėgnas tualetinis popierius

 

Man Zewa drėgnas tualetinis popierius patiko dėl šių priežasčių:

  • Skirtingai nuo daugelio drėgnų servetėlių – panaudojus  galima mesti tiesiai į klozetą. Šitas drėgnas tualetinis popierius biologiškai suyra. Nes nu man nieko nėra nemaloniau, kai WC patalpoje reikia šiukšlių dėžės, kurioje saugomos nesakysiu kuo ištepliotos drėgnos servetėlės. :/
  • Labai gera sudėtis – saugesnė už nemažą dalį drėgnų servetėlių.
  • Ne per šlapias. Tikriausiai žinot tą jausmą, kai nuvalius vaiką su drėgnom servetėlėm, paskui dar tenka pasausinti su popierium ar rankšluosčiu, nes oda lieka šiek tiek gliti, per daug drėgna. Nenusausinus – odos raukšlelėse lieka drėgmės, bakterijos greičiau dauginasi, gali prasidėti niežėjimas ir kitos, rimtesnės problemos. Zewa atveju taip nėra, nes popierius atrodo gerokai „sausesnis“ už mano naudotas servetėles. Nuvalius juo, nieko papildomai sausinti nebereikia.
  • Patogiai supakuotas – ne per didelis pokas, telpa net ir į nedidelį rankinuką. Pakuotę patogu atidaryti uždaryti net ir vaikui.
  • Tvirtas, nėra lengva suplėšyti – kas ypač svarbu, jeigu jau mokote vaiką patį nusivalyti. Daugiau šansų, kad neišsiteplios rankų 🙂
  • Iš esmės multifunkcinis daiktas. Nors formali paskirtis – subinės valymas, bet aš visada turiu Zewos pakelį su savim, nes su tuo pačiu popierium pavalau ir murzinas rankytes, ir išsitepusius daiktus. T.y. naudoju kaip įprastas drėgnas servetėles.

Zewa Pure wc popierius

Sudėtis:

Sudėtis – visada man labai svarbi dalis. Kadangi abu mažieji turi atopinį dermatitą, o vyriausias – šiaip jautrią odą, man tikrai ne dzin su kuo brūžinsiu jų sėdimąją dalį. Nes jau esu „prisidirbus“ su drėgnom servetėlėm, kurios vienam iš vaikų sukėlė alerginę reakciją, niežulį ir kitokių nemalonių pojūčių.

Zewa Pure drėgno popieriaus sudėtis atrodo tikrai saugi. Nesu chemijos žinovė, todėl informacijos apie visas sudedamąsias medžiagas ieškojau KosmetikosDNR.lt  ir kituose panašiuose puslapiuose.

Į sudėtį įeina Vanduo, Glicerinas, Citrinos rūgštis, Sodium Citrate arba Natrio citratas (citrinų rūgšties druska, kuri naudojama PH reguliavimui), Citrinos rūgštis (reguliuoja PH, sugeria nemalonius kvapus), Sodium Benzoate – stabdo bakterijų, kurios į produktą gali patekti vartojimo metu, dauginimąsi ir apsaugo nuo sugedimo. Kitaip tariant – konservantas, tačiau jis laikomas saugiu. Taip pat sudėtyje yra Sodium Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate  – internete radau, kad medžiaga išgaunama iš kokosų aliejaus ir duoda drėkinamąjį, valomąjį efektą. Ši medžiaga nėra priskiriama prie dirginančių, toksiškų ar alergizuojančių medžiagų.

Kur pirkti: 

Aš perku Assorti arba Barboroje. Bet tikrai turėtų ir daugelyje prekybos centrų.

Kaina:

~1.95 Eur už pakuotę, kurioj yra 42 drėgno popieriaus lapeliai

Mamalogo balas:

5 iš 5.

Komentarai

Parašykite komentarą