Plaunantis Thomas Dulkių Siurblys Didelei Šeimai


Kažkada savo bloge klausiau Jūsų patarimo dėl to, kokį dulkių siurblį rinktis.  Ačiū už idėjas. O dabar pristatau savo pasirinkimą. Galbūt jums pagelbės, jeigu irgi esate dulkių siurblio rinkimosi etape. 🙂

Renkantis man buvo svarbūs keli dalykai: kad siurblys būtų galingas ir susiurbtų sunkesnes šiukšles bei katino plaukus. Kad būtų geri filtrai ir po siurbimo namai nedvoktų (nes mano vaikai alergiški). Kad siurblys būtų plaunantis, nes sūrelių žymės ant sofos – pas mus gana dažnas dalykas.

Gana ilgai blaškiausi po parduotuves ir tariausi su konsultantais. Finale išsirinkau Thomas Multi Clean X10 Parquet plaunantį siurblį. Pilna jo spefikacija yra ČIA.

Thomas Multi Clean X10 Parquet siurblys

Kas man patiko:

  • Siurblys tikrai galingas. Nes labiausiai užsknisa siurbliai, kurie nepajėgia susiurbti bent kiek sunkesnių šiukšlių ir jas reikia rinkti atskirai. Žemiau nuotraukoje – demo specialiai jums 🙂 Siurblys pakelia nuo žemės televizoriaus pultelį ir mano gana sunkų mobilų telefoną. Susiurbia vandenį. Todėl trupiniai neturi jokių šansų.

Galingas Thomas Dulkiu siurblys

  • Idealiai pritaikytas įvairiems, net ir labai delikatiems paviršiams, pvz. parketui. Man tai buvo svarbu, nes naujuose namuose grindys bus labai įvairios – nuo medinių iki vilnonių kilimų. Turi krūvą skirtingų antgalių, tame tarpe ir specialių antgalių, ant kurių tvirtinasi mikrošluostės, ir su kuriais galima plauti parketą šlapiuoju būtu, jam nekenkiant.
  • Labai paprastas surinkimas išrinkimas. Dažniausias skundas, kurį teko girdėti apie plaunančius siurblius – kad labai sunku išimti ir išplauti tiek talpą su plovimo skysčiu, tiek talpą su vandens filtru. Thomas siurbliai čia išskirtinai patogūs – abi talpos išsiima taip paprastai, kad tai galėtų padaryti ir vaikas. Išplauti ir nusausinti irgi labai paprastas. Vienoje buitinės elektronikos parduotuvėje apžiūrėjau ir palyginau eilės gamintojų siurblius. Thomas tikrai išsiskiria patogumu.  Vandens filtras išsiima vienu mygtuko paspaudimu – atidarius pagrindinį siurblio dangtį:

IMG_0577Thomas Multi Clean X10 Parquet plaunanti siurblys

  • Siurblys ne tik siurbia, bet ir plauna. Plauna, o ne šlapina 🙂 Išbandžiau pati ant savo jogurtais nuterliotos sofos 🙂 Aš, beje, šioje vietoje labai blaškiausi, nes plaunantis siurblys kainuoja gerokai brangiau už neplaunantį. Svarsčiau, kad gal esant poreikiui, geriau išsikviesti minkštus baldus ir kilimus plaunančią bendrovę. Bet paskui pasiskaičiavau, kad turėti plaunantį siurblį vis tik labiau apsimoka. Nes paprastai mano visų minkštų baldų išplovimas, užsisakant šią paslaugą iš išorės, kainuoja ~70 Eurų. Tokias paslaugas užsisakinėti tenka 2-3 kartus per metus. Tai reiškia, plaunantis siurblys man atsipirktų jau per pirmus metus. Na ir plius tas patogumas, kad jeigu ant sofos nutinka kokia „avarija“ – galiu iškart ir išsiplauti. Nereikia laukti dienos ar kelių, kol atvažiuos kažkas ir išplaus.
  • Turi kokybišką trijų filtrų sistemą (įskaitant vandens filtrą), kas labai svarbu turint alergiškus vaikus. Pirmus tris kartus siurbiant jautėsi kažkoks nemalonus kvapas, todėl kiek susiparinau. Bet po trijų kartų jis išnyko, tikriausiai čia tiesiog tas kvapas, būdingas visai naujai buitinei technikai. Išsiurbus namus nebūna to bjauraus padegusių dulkių dvoko, kuris nuolat būdavo siurbiant su ankstesniu siurbliu.  Beje, įdomumo dėlei – nuotrauka kaip atrodo vandens filtras kai namai buvo išsiurbti po to, kai aš juos išploviau su skuduru. T.y. kai man jie atrodė švarūs, ir siurblį įjungiau grynai patestavimui:

Thomas dulkiu siurblio filtras

Žodžiu, jeigu turit alergiškų vaikų, labai rekomenduoju namus ne tik plauti, bet ir prieš plaunant prasisiurbti.  🙂

  • Made in Germany 🙂 Man patinka vokiška buitinė technika, nes paprastai pagaminta Vokietijoje = Kokybiška.

Beje, šitas siurblys šiaip yra nelengvas – jis pats sveria 8 kg, o dar reikia apie litrą vandens į filtrą įpilti. Bet man kažkaip to svorio nesijaučia siurbiant. Gal todėl, kad Thomas turi gumuotus ratukus, kurie neprasisuka ant slidžių grindų,  ir labai lengvai truktelėjus rieda iš paskos – nereikia tampyti to siurblio su didele jėga.

Dar viena maloni smulkmena – siurblio vandens filtrą galima panaudoti patalpoms kvėpinti, įlašinus į vandens filtrą eterinio aliejaus. Kai kurie gamintojai tokią galimybę pristato kaip savo išskirtinį pranašumą ir akcentuoja tai reklamose. Bet iš esmės šią funkciją turi visi normalūs siurbliai su vandens filtrais – taigi ir Thomas siurbliai. Dar dėl viso pikto specifiškai persiklausiau pardavėjo, ar tai nepakenks siurbliui – gavau atsakymą, kad ne, ir siurblį galima naudoti kaip difuzorių eteriniam aliejum. Įlašinus kelis lašiukus eterinio aliejaus – po siurbimo patalpose ne tik nebus dvoko, bet atsiras ir malonus kvapas. 🙂

Kur pirkti: Čia svarbus momentas. Siurblį išsirinkau viename didžiųjų prekybos centrų. Bet nusipirkau internetu iš parduotuvės VokiskaIdeja.lt. Todėl, kad ten šitas siurblys kainavo net 80-90 Eurų pigiau, lyginant su didžiosiomis buitinės technikos parduotuvėmis! Nes ir su tomis, kurios skelbė, kad šiuo metu šiam siurbliui taiko „akcijinę kainą“.
Maža to, nupirkus internetu man jį atvežė į namus tą pačią dieną ir nereikėjo pačiai tampytis didžiulės dėžės. Užsakiau 10 valandą ryto, o 18:00 jau turėjau pas save.

Kaina: 327 Eu, perkant iš el. parduotuvės „Vokiška Idėja“. Perkant didžiuosiuose elektronikos centruose – kainuos virš 400 eurų (bent jau kai aš žiūrėjau, buvo būtent tokios kainos).

Mamalogo balas: 5 iš 5.

P.S. Jeigu plovimas Jums nėra būtinas, tai yra ir labai fainų Thomas siurblių be plovimo funkcijos. Thomas turi net keletą siurblių skirtų alergiškoms šeimoms, šeimoms kurios augina gyvūnus. Siurbliai be plovimo funkcijos – gerokai pigesni: https://www.vokiskaideja.lt/19-dulkiu-siurbliai

Komentarai

Parašykite komentarą