Veri Beri saldainiai – ar gali būti ir vilkas sotus, ir avis sveika?


Veri Beri vaisinių juostelių (aš jas vadinu tiesiog saldainiais) pristatymas labai patrauklus. Saldainiai pagaminti iš 100 % vaisių produktų. Nėra pridėta cukraus ir dirbtinių saldiklių. Taip pat nėra jokių kenksmingų konservantų ar dažiklių, dirbtinių kvapiklių ar kitų priedų. Taip pat nėra glitimo ir pavojingų alergenų (riešutų ir pan.) pėdsakų. Todėl tiks alergiškiems vaikams. Saldainių sudėtyje – daug skaidulinių medžiagų, kurios labai naudingos.

Nepaisant viso to, pirmą kartą vartydama parduotuvėje Veri Beri saldainių pakelį buvau labai skeptiška. Galvojau, kad produkto gamintojai padarė visišką pravalą.  Nes saldainių pakeliai – nepakankamai spalvingi, be jokių ten mikimauzų ir panašių dalykų. O ir patys  saldainiai tikrai nepatrauks jokio normalaus vaiko akies – keistos purvinos rausvai-rudos spalvos, nežaismingos formos – paprasti stačiakampiai. O žinioj – produkto išvaizda vaikams labai svarbi.

Veri beri

Galų gale, visi puikiai žinom, kad vaikams labai svarbus skonis, saldumas ir pan. Joks vaikas nepamėgs produkto vien todėl, kad tas produktas sveikas ir natūralus. Vaikų kriterijai kitokie.

Bet iš tikrųjų pravalą padariau aš – baisiai suklydau vertindama. Tai paaiškėjo per 60 sekundžių. Ištiesiau Veri Beri pakelį ant galinės mašinos sėdynės sėdinčiam viduriniajam sūnui. Po nepilnos minutės,  sunerimus dėl aršaus čepsėjimo, atsisukau pasakyti, kad pasidalintų ir su manim bei vyru. Bet dalintis jau nebebuvo kuo.

Identiškai į saldainius sureagavo ir vyriausias sūnus – akimirksniu surijo kaip koks drakonas. Ir nuo to laiko, stovint prie Rimi kasų – manęs nuolat kaulina būtent Veri Beri juostelių, kurios apdairiai prie tų kasų pakabintos. Ir galėdami rinktis, jie ima šias juosteles, o ne kokius nors saldainius ant pagaliukų, su spalvotais popieriukais. Cool, ane?

Neslėpsiu, juostelės patinka ir man pačiai – mielai nusigvelbiu porą saldainių, kai nuperku jų vaikams. Skoniu šios juostelės labiausiai primena mano vaikystėje labai populiarų obuolių sūrį. Tik Veri Beri juostelės – trapesnės, tiesiog tirpsta burnoje, bei būna įvairių skonių – braškinės, vyšninės, serbentų ir aviečių. Taip pat dar yra Spicy rūšies juostelės – su obuoliais ir cinamonais bei obuoliais ir mėtomis. Bet pastarosios dvi rūšys mano vaikams patiko kiek mažiau.

veri beri juosteles

Žodžiu, jeigu nebandėt – must try. Nes tikrai retai pasitaiko kad saldumynas dar ir nebūtų baisiai kenksmingas bei turėtų kažkokių naudingų sudedamųjų medžiagų. Gal ir jūsų vaikams patiks? Turėsit galimybę pasaldinti jų gyvenimą be spalvotų nuodų.

Sudėtis: Konc. obuolių sultys, konc. obuolių tyrė, konc. vyšnių (ar kitų uogų, priklausomai nuo saldainių rūšies) sultys (3,8%), citrusinių vaisių skaidulos, stingdiklis – citrusinių vaisių pektinas, natūralios kvapiosios medžiagos.

Kaina: €1,16 už 50 g. saldainių. Įspėjimas –  tie 50 g. nėra daug. Jei turite daugiau nei vieną vaiką ir norite išvengti kruvinų konfliktų ir derybų, pirkit iškart kelis pakelius.

Mamalogo balas: 5 iš 5. Padaryti produktą, kuris žiauriai patiktų vaikams ir tuo pačiu būtų nekenksmingas ir netgi naudingas – kažkas tokio. Žemai lenkiuosi visų mamų vardu Veri Beri kūrėjams.

Komentarai

Parašykite komentarą