9 kg Electrolux Džiovyklės Apžvalga (modelis EDH3897SDE) 2


Džiovyklės paieškos šiek tiek užtruko. Esminė bėda, su kuria teko susidurti buvo ta, kad patikusios džiovyklės paprastai galėjo išdžiovinti mažiau kilogramų rūbų, negu man patikusi skalbyklė galėjo išskalbti. Skalbyklę išsirinkau 8 kg, kad nereikėtų skalbti po kelis kartus per dieną ir vienu skalbimu tilptų visų vaikų rūbai. Ir kaip bebūtų keista – rasti 8 ar daugiau kilogramų džiovyklę – buvo tikras iššūkis.

Pasirinkau Electrolux EDH3897SDE.


electrolux-edh3897sde-dziovykle

 

Esminės priežastys kodėl rinkausi buvo kelios:
– Šita džiovyklė per vieną kartą išdžiovina net 9 kg rūbų.
– Man patinka pats gamintojas, nes iš aplinkinių apie Electrolux esu girdėjusi tik gerus atsiliepimus. O ir pas mano pačios mamą stovinti Electrolux skalbyklė puikiai veikia ir nebuvo nei sykio sugedusi, nors jai jau 12 metų.

Po mėnesio aktyvių bandymų jau galiu objektyviai įvertinti šios džiovyklės pliusus ir minusus.

Electrolux EDH3897SDE Džiovyklės Privalumai

 • Telpa net 9 kg rūbų – wohooo! Kokio didumo skalbyklę benusipirktumėte – į šitą džiovyklę tilps viskas. Nes didžiausia nesąmonė yra turėti džiovyklę ir dar papildomai po namus karstyti šlapius skudurus, nes į džiovyklę netilpo visas skalbyklės turinys. 🙂
 • Veikia labai tyliai. Uždarius duris į skalbimo patalpą ir stovint už durų – džiovyklės nesigirdi.
 • Turi kondensacinę talpą. T.y. džiovinimo metu surinkta drėgmė pakliūva į dėžutę, iš kurios ją tiesiog galima išpilti. O ne garų pavidalu pakliūna į patalpą ir taip padeda augti pelėsiams.
 • Tikrai labai saugiai džiovina „jautrius“ audinius. Buvau prisiklausius iš draugių siaubo istorijų, kiek rūbų jos sugadino, kol išmoko naudotis džiovykle. Man kol kas nepavyko sugadinti nei vieno 🙂 . Jau ne kartą džiovinau ir savo plonytes sintetines palaidinės ir vaikų vilninius rūbelius. Įskaitant ir tuos, ant kurių buvo nurodyta, kad juos džiovinti džiovyklėje draudžiama 🙂 Nei vienas rūbas neišsitampė, nesusitraukė ir neapsispurgavo. Džiovyklė turi specialias programas vilnai ir jautriems audiniams, kur rūbai džiovinami žema temperatūra.
 • Turi apsaugos nuo vaikų užraktą ir dvigubą stiklą.  Na pačios žinot, kad skalbyklės ir džiovyklės yra mėgstamiausias vaikų prietaisas :), todėl tas dvigubas stiklas tikrai geras dalykas, saugant rankytes nuo nudegimų :).
 • Daug įvairių džiovinimo programų (11). 
 • Daugelis programų išdžiovina taip, kad galima dėti tiesiai į spintą.  Rūbai būna sausi ir nesuglamžyti. Papildomai džiovinti ar lyginti nebereikia. Sulankstau – ir į spintą.
 • Taupo elektrą (energijos klasė A++)
 • Turi labai efektyvų pūkų surinkimo filtrą. Nurenka nuo rūbų visus „susiburbuliavimus“, vilnoniai rūbeliai po džiovinimo atrodo kur kas geriau. Filtras labai paprastai išsiima ir išsivalo. Labai geras dalykas, jei turit pūkuotą katiną, kuris mėgsta gulinėti ant jūsų rūbų. Čia nuotrauka kaip atrodo filtro turinys po vieno džiovinimo:

electrolux-edh3897sde-filtras

Trūkumai:

 • Džiovyklė nemaža – plotis 60 cm, gylis 63 cm. Todėl reikia įsivertinti ar turėsit ją kur pasistatyti.
 • Konkrečiai vilnos programa ne visada išdžiovina idealiai iki galo. Kartais prireikia rūbą dar per naktį palikti dadžiūti pakabinus ant kėdės. Taip pat labai svarbu, džiovinant storesnio audinio rūbus  – juos atidžiai „iškedenti“ – t.y. pažiūrėti, kad kad nebūtų  kokia rankovė užsisukus, užsivertus – nes liks ta dalis drėgna.
 • Ilgoki džiovinimo ciklai. Mano dažniausiai naudojama medvilnės džiovinimo programa trunka ilgiau nei 2 valandas. Todėl neretai tenka džiovinti su laiko atidėjimu. Sumetu viską į džiovyklę ir einu miegoti, nustačius, kad rūbai būtų išdžiovinti kaip tik mano atsikėlimui.

eletroclux-edh3897sde-lcd-ekranas

Mamalogo balas: 5 iš 5

Kaina: Apie 690 Eur. Priklauso nuo to, kur pirksite.

Kur pirkti:  Siūlau pasižiūrėti kainų palyginimą čia ir pasirinkti jums patogiausią vietą su geriausia kaina.

 

Komentarai


Parašykite komentarą

2 thoughts on “9 kg Electrolux Džiovyklės Apžvalga (modelis EDH3897SDE)

  • mamalogas Post author

   Esu dziovinusi tik pukine kaldra, viskas buvo gerai. Naudojau specialia antklodziu dziovinimo funkcija. Striukems leidziu naturaliai isdziuti, dazniausiai per nakti isdziuna.
   Todel, kokie rezultatai butu su pukinem striukem dedant i sita dziovykle – nezinau. Esu dziovinusi vaiku ziemines striukes ir kombinezonus, bet jie nebuvo su naturaliai pukais.