Maistas į namus iš Foodout.lt: ką privalai žinoti


Žinai tą jausmą  – kai yra penktadienis, bet tau pofig ir tu nešokinėji euforijoje? Nes kai turi mažų vaikų – nėra penktadienių ir savaitgalių. Nėra laisvadienių nuo buvimo mama. Už lango – minusas, bent vienas iš mažylių būtinai serga, todėl negali lįsti lauk. Po visos savaitės tiek nusikalei, kad nėra jėgų net vakarienei padaryti. Ir net Užkalnio koldūnų šaldytuve nėra, kad galėtum greitai sutramdyti alkaną kaimenę namuose. Visiškas pravalas. O dar taip norisi bent kažkiek pajusti tą savaitgalio dvasią… Bent jau aš tokiais atvejais pasinaudoju maistu į namus. Ne tik todėl, kad tai greitas būdas visus pamaitinti, bet ir todėl, kad tas maistas visvien kitoks – ne naminis. Ir tai leidžia truputėlį pajusti, kad artėja savaitgalis. Nes tu pasiimi tą dėžutę su kinišku maistu, atsisėdi prie teliko ir mėgaujiesi kelių minučių ramybe (arba net keliolikos minučių – viskas priklauso nuo to, kaip greitai tavo vaikų ir vyro kaimenė sudoroja šventinę vakarienę ir namai grįžta į įprasta triukšmingumo ir chaoso lygį). Lietuvoje maistą į namus galima gauti trim būdais – užsisakyti iš Foodout.lt, užsisakyti iš Lėkštė.lt arba užsisakyti tiesiai iš mėgiamo restorano, jeigu jis teikia pristatymo į namus paslaugą.

Šitame įraše apžvelgsiu Foodout.lt (bet ateis ir kitų eilė). Skaitykite ir sužinokite kodėl rinktis ar nesirinkti Foodouto. Ir ką turite žinoti, jeigu vis tik nusprendėt pasinaudoti šiuo servisu.

foodout

Kas man patiko Foodout’e

Nemokamas pristatymas užsisakius už 25 Eurus. Ne taip, kaip #$%^ Lėkštė.lt, kur gali padaryti pusės atlyginimo dydžio užsakymą ir visvien reikės sumokėti dar 3 Eurus už pristatymą. Ir šią puikią naujieną apie pristatymo mokestį tu sužinosi tik tada, kai jau būsi sugaišus pusvalandį užsakymo darymui, nes info apie pristatymo kainą atsiranda viename iš paskutinių žingsnių.

Servisas. Demonstruoja Lietuvai neįprastą aukštą lygį. Vieną kartą pasiskambinau į klientų aptarnavimo liniją 10 valandą vakaro ir jie PAKELĖ RAGELĮ. Amazing mūsų šalyje, kur visi mėgsta dirbti nuo 8 iki 17 ir tai tik teoriškai. Nes realiai iš ofisų visi išbėga 16:30, „kad nepapulti į kamščius“ ir to pasėkoje kamščiai Vilniuje prasideda jau 16:30.

– Dar kartą servisas. Iš esmės Foodout yra tik platforma, kuri tarpininkauja tarp maitinimo įstaigų ir mūsų – alkanų užsakovų. Bet kai maitinimo įstaigos pasišika (atsiprašant) – Foodout reaguoja į skundus ir sprendžia problemą, o ne žaidžia futbolą, sakydami „oj oj užjaučiam, bet žinot – mes tik tarpininkas, jūs kreipkitės į tą kavinę tiesiai, gal jie kažką padarys „… Kartą man atvežė atšalusias picas. Mano vyriukų armija jas suvalgė, nes buvo konkrečiai alkani. Bet aš buvau žiauriai pikta ir parašiau Foodout skundą el. paštu. Ir žinot ką – Foodout atstovas man paskambino, atsiprašė ir pasiūlė kitą dieną ŠILTĄ picą atvežti nemokamai.

 

Kas man nepatiko Foodout.lt

– Neduoda jokių lojalumo taškų ir kitaip neskatina nuolatinių klientų. Nu po velnių, tai kam tada prašot nafig gaišti laiką ir registruotis? Normalūs žmonės tikisi, kad iš tos registracijos gaus bent kažkokią vertę.

Neturi pas save kai kurių itin populiarių maitinimo įstaigų, pvz. Express Picos. Nežinau ar Express Pica tokia nesukalbama, ar Foodout žmonės, atsakingi už naujų kavinių pritraukimą, tiesiog blogai dirba.

Užsakymų istorija. Amazing – jie neduoda jokių bonus taškų, bet mielaširdingai išveda informaciją apie tai, kiek pinigų aš jau ištaškiau per Foodout per praėjusius metus. Chebra iš Foodout, jūs RIMTAI? Tada aš jums rimtai sakau, kad jums reikėtų atleisti produkto vadovą ar kaip ten pas jus tas čiuvas vadinasi, kuris galvoja kokius funkcionalumus turės svetainė.
Nes vienintelis dalykas, kurį normaliam žmogui gali sukelti tokia išlaidų išklotinė – tai lengvas šokas ir pasižadėjimas NIEKADA DAUGIAU nebesinaudoti Foodout. Aš visiškai rimtai – kai juodu ant balto pamačiau parašyta, kad per praėjusius metus palikau Foodoute virš 1000 Eur –   mano fantazija iškart pradėjo piešti atostogas ir kitus gėrius, kuriuos aš galėčiau įsigyti, jei tik nebūčiau tokia tinginė ir maistą gaminčiaus pati.

– Neveikia atsiskaitymas per Nordea internetinę bankininkystę. Jau kokį pusmetį. Apima itin malonus jausmas, kai sugaišti pusvalandį užsakymo formavimui ir paskutiniame atsiskaitymo žingsnyje gauni klaidos pranešimą. Ir suvoki, kad maisto neužsisakysi, nebent netyčia namie turi grynų.

Įkyriai spamina naujienlaiškiais ir jokios personalizacijos. Ok, „spamina“ gal ne pats tinkamiausias žodis, nes tikriausiai aš pati kažkur uždėjau varnelę, kad sutinku. Bet chebra, jeigu jau mane atakuojate tais laiškais kasdien, tai gal galima padaryti bent minimalią personalizaciją? Kam man siūlyti veganišką maistą, jeigu aš visus metus ir kiekvieną savaitę ryju tik mėsos patiekalus bei picas ir jūs tai matote?

Tiek apie Foodout. Jau greitai – ir Lėkštė.lt apžvalga ir tikroji tiesa apie jų privalumus ir trūkumus.

 

Adresas: www.foodout.lt

Mamalogo balai: 4 iš 5

Ar jums patiks?  Patiks. Nors ir ne ze best variantas pasaulyje, bet iš to kas prieinama Lietuvoje – ze best.

Komentarai

Parašykite komentarą