Netikėto skonio Kakės Makės sumuštinių duonelė 1


Pamačiusi parduotuvėje Kakės Makės duonelę – pirkau drebančia iš baimės širdim. O jeigu vėl bus kaip aną kartą?
O aną kartą aš pirkau Kakės Makės dantų pastą ir dantų skalavimo skystį. Man jie nelabai patiko, aš sąžiningai tai parašiau. Ir tada į komentarus su manim padiskutuoti atėjo Biok rinkodaros vadovė. Bei viešai pabarė dar vienas kitas labai Kakės Makės dantų higienos prekėmis patenkintas vartotojas, kuris nepatingėjo susikurti fake Facebooko profilio grynai šiam kilniam tikslui.

„O kas jeigu IR DUONA man nepatiks?“ – galvojau drebančiomis rankomis nešdama pakelį prie kasos aparato.

kakes makes duona

Sudėtis: Nėra jokių kenksmingų priedų, konservantų, E ir pan. Valio valio!
Taip pat yra kiek netikėtų ingredientų – pvz. avižų dribsniai, obuoliai, saulėgrąžų sėklos. Duonelė nėra visiškai šviesi, nors nėra ir tamsi. Kažkas per vidurį. 🙂

kakes makes duonele

Skonis: Juk žinot – dėl skonio nesiginčijama. Todėl siūlau nepagailėti to vieno Euro ir išbandyti patiems, bei patiems nuspręsti ar tai duona, kuri pakeis jūsų įprastą sumuštinių duonelę.
Mūsų atveju, deja, „nepataikė“. Ateityje vaikams ir toliau pirksiu tos pačios Vilniaus Duonos kepamą „Toste“. Vaikams Kakės Makės duonelės skonis pasirodė kiek per specifinis, kiek neįprastas – nepadėjo net labai graži pakuotė. Bandėm tiek skrudintą, tiek neskrudintą – vidurinis išvis nevalgė, vyresnis abejingai sučiaumojo sumuštinį, bet pasakė, kad jam „kažkaip nelabai skanu“. Iš tiesų duonelė tokia lyg ir truputį karstelėjusi, nors rašoma, kad duonelė saldžiarūgštė. Todėl jeigu vaikai mėgsta lengvesnį ir saldesnį skonį – jiems gali nepatikti. Tačiau, jeigu jūsų mažyliai įpratę prie įvairių tamsių duonų, duonų su sveikais grūdais – jiems turėtų patikti.
Kaina: €1,25
Kur pirkti: Aš pirkau Maximoje. Kituose tinkluose dar nepastebėjau, bet tikiu, kad greitai atsiras.
Mamalogo balas: 3 iš 5. Balą sumažinau grynai tik dėl to, kad mano vaikams nepatiko. Bet duonelės sudėtis labai gera, spalvinga pakuotė gali suveikti kaip papildomas motyvatorius, todėl būtinai pabandykit patys. Jūsų vaikų nuomonė dėl skonio gali būti visai kitokia.

Komentarai


Parašykite komentarą

One thought on “Netikėto skonio Kakės Makės sumuštinių duonelė

  • Viktorija

    Mes turime kakės makės putas voniai, tai sakyčiau visai teigiamai vertinu – kvepia maloniai, putos susidaro, pakuotė vaikams patinka. Gamintojas lyg Margarita..