Perkate savo vaikams dešreles? Turite tai paskaityti


Pradėsiu nuo prisipažinimo – taip, aš ta baisi mama, kuri kartais savo vaikus maitina dešrelėm ir kitokiu greitu maistu. Kaip visada, maloniai kviečiu išsakyti savo nuomonę apie mano motinystės įgūdžius (tiksliau jų neturėjimą) komentaruose.

Tačiau net ir pirkdama tokį maistą, stengiuosi surasti produktų su kiek įmanoma sveikesne sudėtimi. Deja, gana ilgai tenka pasiblaškyti tarp lentynų, kol surandu kažką su apynormale sudėtimi. Jei atvirai – mane erzina kai kurie Lietuvos gamintojai, kurie maisto produktą vaikams supranta maždaug taip: „davai pagaminkime tą produktą kiek mažesnio dydžio nei įprastai. Pridėkime visokio šūdo, kuris koduojamas E raide. O tada įpakuokime viską ir kuo ryškesnę ir spalvingesnę pakuotę su užrašu „Vaikams“, „Vaikiškas“ ir pan. Ai, nu ir dar kainą padarykime didesnę nei analogiško produkto, kuris neįpakuotas į vaikišką pakuotę“. Bent jau aš, pamačius ant maisto produkto užrašą „Vaikiškas“ – tikiuosi aukštesnės kokybės ir sveikesnės sudėties. Būtent dėl šio užrašo „vaikiškas“ esu ne kartą anksčiau įsidėjus į krepšelį vieną ar kitą produktą, galvodama, kad paėmiau savo vaikui kažką išskirtinai gero. Ir tik vėliau – pasižiūrėjus į etiketę, suprasdavau, kad pasimoviau ant reklaminio kabliuko.

Todėl kai jau atrandu kažką gero – jaučiu pareigą pasidalinti. Vienas iš maloniausių paskutinių dienų atradimų – Pikok vaikiškos dešrelės, kurių sudėtyje net 93 % kumpio. Sudėtyje nėra pridėtinių fosfatų, dažiklių, mononatrio glutamato (skonio stipriklio), konservantų.

Pikok vaikiskos desreles

Dešrelės tikrai skanios, vaikai sukirto viską. Jų nereikia lupti – odelės valgomos. Tai, žinoma smulkmena, bet maloni – nereikia lupinėti tų celofanų.  Išvirus  šios dešrelės nepraranda spalvos, neišpampsta ir nepasidaro panašios į zombių pirštus, kaip kad nutinka su kitom vaikiškom dešrelėm, kurios pavadintos vaikų mėgiamo knygų personažo vardu. Žodžiu Pikok dešrelės vaikams ne tik yra skanios, bet ir atrodo skaniai. 🙂 Ta spalvota pakuotė su piratais – irgi labai smagi.

 

Pikok vaikiskos desreles isvirtos

Sudėtis:

93 % kiaulienos kumpio, vanduo, valgomoji druska, gliukozė, prieskoniai, prieskonių ekstraktai, natūralios kvapiosios medžiagos, kvapiosios medžiagos, džiovintos malpigijos.

Beje, malpigijos yra į vyšnią panašus vaisius, kuris laikomas vienu geriausiu natūraliu vitamino C šaltiniu (malpigijose vitamino C yra 20 kartų daugiau nei citrinose).

Be kvapiųjų medžiagų, daugiau prie sudėties nėra ko ir prisikabinti.

Kaina:

1.11 Eur už 200 gramų.

Mamalogo balas:

5 iš 5

Kur pirkti:

LIDL parduotuvėse

Įdomumo dėlei įdedu informaciją apie dar kelių rūšių vaikiškas dešreles, kurios gana populiarios, ir kurių anksčiau aš nusipirkdavau.

Atkreipkite dėmesį į sudėtį.

 NEMATEKO MAŽYLIŲ VIRTOS DEŠRELĖS SU JAUTIENA

Nemateko mazyliu desreles su jautiena

Kaina: Apie 1.70 Eur už 210 gramų.

Sudėtis: Kiauliena, geriamasis vanduo, jautiena 21%, kiaulienos lašiniai, stabilizatorius E451, cukrus, kvapiosios medžiagos, antioksidantai: E300, E301; valgomoji druska, joduota druska, rozmarinų ekstraktas, konservantas E250. Taigi, viso 4 E.

 

BIOVELA VIRTOS VAIKŲ DEŠRELĖS

Biovela virtos vaiku desrelesKaina: Apie 1.70 Eur už 230 gramų.

Sudėtis: Kiauliena, lašiniai, vanduo, PIENO milteliai 2%, druska, kalcio karbonatas (0,2%), prieskoniai ir jų ekstraktai, maltodekstrinas, vitaminai (0,02%), antioksidantas askorbo rūgštis, stabilizatoriai: tetranatrio difosfatas, karageninas, konservantas natrio nitritas, kvapiosios medžiagos. MAISTO PRIEDAI: E450, E300, E250, E170.

Komentarai

Parašykite komentarą