„Mažųjų abėcėlė“ – žaidžiam ir mokomės skaityti


„Mažųjų abėcėlė“- lavinamasis žaidimas, sukurtas mamos, kuri ieškojo įdomių ir smagių būdų kaip praleisti laiką su savo vaikais. Žaidimas sukurtas pagal spec. pedagogės logopedės Dianos Jazukevičienės rekomendacijas. Komplekte yra visos lietuviškos abėcėlės raidės: vienos kortelės su viena didžiaja raide, kitos – su paveikslėliu ir žodžiu iš tos raidės. Komplekte dar yra ir idėjos-rekomendacijos žaidimams, kurios padės mokytis įvairiais būdais ir smagiai leisti laiką.

abecele-vaikams-_korteles

Žaidimą tikėjausi panaudoti pirmiausia vyriausiam sūnui, kuris jau moka skaityti, bet nuolat painioja b su d, l su I, pamiršta kaipgi tariasi ta nesąmoninga raidė CH.  Tačiau iš tiesų – „Mažųjų abėcėlė“  vienas iš tų retų atvejų, kai vienas ir tas pats žaidimas labai tiko ir patiko visiems trims mano vaikams – tiek 1.5 metukų mažiausiam, tiek 3 metukų viduriniajam. Negaliu pasakyti, kad tai mane labai pradžiugino, nes kurį laiką teko nuolat spręsti konfliktus ir malšinti muštynes. Kita vertus, geriau jau taip, negu nusipirkti žaislą, į kurį vaikai tik atsainiai pažiūri ir nesinaudoja.

Mazuju abecele

Pagrindiniai žaidimo privalumai:

  • Pagamintas labai kokybiškai. Atlaikė mano jauniausio sūnaus dantis, seiles, murzinus pirštukus – ir visvien atrodo beveik kaip naujas 🙂
  • Žaidimas labai gražiai įpakuotas – tokį tikrai ne gėda dovanoti. Ypač jei norite prieš rugsėjį pradžiuginti vaikus, kurie eis į priešmokyklinę klasę. Arba eis į pirmą, bet dar nemoka labai gerai skaityti.
  • Žaidime yra VISOS abėcėles raidės (nežinau kodėl, bet paprastai daugelis panašių žaidimų gamintojų „pamiršta“ nosines ir ilgąsias raides).
  • Daugiafunkcinis. Taip taip, pirmoji ir esminė paskirtis yra mokytis raidelių. Bet mano vaikai atrado ir daugybę kitų panaudojimo būdų – pavyzdžiui 3metis sūnus statė bokštus. O mažiausiam labai patiko visas korteles išimti iš dėžutės, paskui sudėti atgal, paskui vėl išimti ir t.t. 🙂 Manau daugeliui mažų vaikui patinka dėlioti spalvingus daiktus į dėžutes, juos rūšiuoti ir pan. Šitos kortelės puikiai tam tinka. Ir kadangi jos pakankamai nemažos – tai, manau, yra saugios ir patiems mažiausiems, nebaisu, kad praris.

Zaidimas Mazuju abecele

Kur pirkti:

Patogiausia pirkti bus elektroninėje parduotuvėje: http://sumeilevaikams.mozello.lt/parduotuve/

Man pristatė labai greitai, per 2 dienas.

Kaina:

11 Eur kainuoja pats žaidimas ir dar 2 Eurus kainuos pristatymas

Mamalogo balas:

5 iš 5.

Komentarai

Parašykite komentarą