Žaidimų kambarys patiems mažiausiems


Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad žaidimų kambarių Vilniuje tiek daug, kad didžiausia problema – išsirinkti patį smagiausią. Tačiau ieškodama šeimos šventei tinkamo žaidimų kambario aš apėjau krūvą jų ir susidūriau su keliomis problemomis:

1. Absoliuti jų dauguma pritaikyta vyresniems vaikams – nuo 5 metų ir daugiau. Jeigu vaikas mažesnis – jam tinkamų pramogų bus vos keletas, o mama arba tėtis turės ropoti iš paskos, mėgindamas padėti mažajam įveikti per sudėtingus barjerus. Ir žinoma, nuolat teks stovėti šalia ir saugoti, kad vaikas nukristų iš per didelio aukščio, neužsigautų. Galų gale, kad dvimečiui pypliui ant galvos neužšoktų įsisiautėjęs ant batuto akrobatika užsiimantis dvylikametis.
2. Net tie kambariai, kurie pristatomi kaip skirti patiems mažiausiems – jaukūs ir saugus atrodo tik tol, kol nepaleidi ten mažo vaiko. Tik paleidus mažylį pamatysite, kad neretai tokiose kambariuose pilna vietų, kurios labai gražiai atrodo dizaino prasme, bet yra nepakankamai saugios mažam vaikui.
3. Jeigu norisi žaidimų kambaryje švęsti vaiko gimtadienį – šventės erdvė paprastai būna kiek atokiau nuo atrakcionų. Todėl suvyti vaikus ir išlaikyti toje erdvėje, kol jie kažką užkas – gana sunku.
3. Galų gale, net jeigu viskas tvarkoje – visada kyla klausimas, o ką veikti tėvams? Vieno dvimečio palikti nesinori. Todėl dažniausiai tenka įsitaisyti ant kokios nors nelabai jaukios ir atokiau stovinčios sofos su telefonu rankoje ir skaityti Delfį.

Po ilgų paieškų ir bandymų aš pagaliau suradau žaidimų kambarį kuris idealiai tinka tiek mažesnio amžiaus vaikams (net ir tiems, kuriems vos 1.5 metukų) – tiek vyresniems vaikams bei visai šeimai. Tiek privačioms uždaroms vaikų šventėms, tiek šiaip apsilankymams, jeigu norite vaikui suteikti galimybę pažaisti su kitais vaikais. Ir šis kambarys vadinasi „Kikilio lizdas“.

kikilio-lizdas-atrakcionai

1. Kikilio lizde itin daug saugi pramogų patiems mažiausiems – įvairiausi smagūs konstruktoriai, virtuvėlės- dirbtuvėlės, kamuoliai, paspirtukai ir šokliukai, mažytės supynės, mažos čiuožynės. Ir vaikų mėgstamiausias – spalvotų kamuoliukų baseinas. Netgi ir batutas pritaikytas patiems mažiausiems – nedidukas, aptvertas užsegamu tinklu.

image-2

2. Yra pakankamai pramogų ir vyresniems vaikams. Bet sakyčiau, kad 7-8 metai, jau viršutinė riba. Vyresniems bus nuobodu, ypač berniukams. 🙂

image-3
3. Kambarys labai komfortiškas – šiltas, jaukus, jokių skersvėjų. Mažyliams pritaikytas WC, iki kurio nereikia eiti per pusę prekybos centro. Galų gale net ta smulkmena, kad tėvai gauna vienkartines šlepetes – nuteikia labai maloniai.
4. Išėjimas į šį kambarį bus šventė ne tik vaikui, bet ir jums. Žaidimų kambaryje yra jaukus kampelis su sėdmaišiais, minkštais baldais ir staliuku. Bei kavinukė, kurioje galima užsisakyti skanios late kavos, ledų ir dar šio bei to. Ir geriausia dalis – kai patogiai išsidrėbsite ant sėdmaišio – jūs visada matysite savo vaiką ir galėsite, reikalui esant prie jo pribėgti per kokias dvi sekundes. Nes viskas yra vienoje nedidelėje ir atviroje patalpoje. Vaikas niekada nenutols nuo jūsų daugiau nei per kelis metrus. Kol jis žais- jūs galėsite iš tikrujų labai jaukiai ir maloniai atsipūsti.

kikilio-lizdas-bariukas
5. Idealus variantas uždaroms šeimyninėms šventėms. Jums nereikės niekuo rūpintis. Niekuo. Mes organizavomės šventę būdami kitame mieste. Žinojom, kad grįžę neturėsim laiko susipirkti dekoracijų, tortų ir t.t. Kikilio lizdas pasiūlė padaryti viską už mus – tiesiog atsiuntė variantų iš kur galima pasirinkti užkandėlių ir šilto maisto, kur galima užsisakyti šventinį tortą, šventines dekoracijas (servetėlės, papuošimai ir t.t.). Buvo pateikti pasiūlymai tiek iš gana standartinių įstaigų, tokių kaip Mažoji Ragainė, tiek iš pačio Kikilio lizdo (užsisakėm nerealiai skanių kibinukų). Aš tik subaksnojau pirštu ko noriu. Jie viską atvežė patys ir kai užėjom pro duris, mūsų jau laukė papuoštas ir padengtas staliukas. Tikėjausi, kad už tai bus paimtas papildomas mokestis, bet jo nebuvo. Nebuvo ir jokių antkainių. Maža to, kai kuriam maistui dar gavau papildomą 10 % nuolaidą – eidama pirkti pati tiesiogiai, mokėčiau brangiau. Jau nekalbu kiek būtume sugaišę laiko iš išleidę ant benzino, besitrankydami iš vieno miesto galo į kitą, ir bandydami viską supirkti. Beje, norint galima neštis savo maistą.
6. Patogu privažiuoti iki pat durų ir yra kur prisiparkuoti.
7. Visai patrauklios kainos (apie jas – kiek žemiau).

image-1

Kur: Žirmūnų g. 2, Vilnius (PC IKI Minskas), įėjimas iš dešinės pastato pusės.
Daugiau informacijos galite rasti Kikilio Facebook puslapyje ir Interneto svetainėje.

Darbo laikas: I-VII 10.30-20.00 val.

Kaina: Vienkartinis apsilankymas – 4 Eur. Laikas neribojimas, galima būti, kad ir visą dieną. Tokio apsilankymo metu bus ir kitų vaikų, bet paprastai jų būna nedaug ir vaikai užpakaliais nesistumdo (mes ėjom kelis kartus – tiek darbo dienom, tiek savaitgaliais).

Privati gimtadienio šventė – 65 arba 75 Eurai (savaitgaliais brangiau). Fiksuota suma, nepriklausanti nuo vaikų skaičiaus. Jos metu visas žaidimo kambarys bus skirtas tik jums, kitų žmonių nebus. Na išskyrus merginą, kuri jums esant reikalui pagamins skanios late kavos ar įdės ledų 🙂

MamaLogo balas: 5 iš 5.

Komentarai

Parašykite komentarą