5 Supermamų Facebooko fotkės, dėl kurių tu neturi parintis

Jeigu praleidi daug laiko Facebooke, tikriausiai pastebėjai, kad daugelis tavo draugių  gyvena išties tobulus gyvenimus, turi idealias antrąsias puses ir tiesiog neįtikėtinai fainus ir tvarkingus vaikus. Jų namuose tvyro tobula harmonija, virtuvinės kriauklės visada tuščios ir tiesiog švyti, o jų vaikai labiausiai mėgsta leisti laiką darydami šiuos dalykus:

  • Skaitydami knygeles ant sofos, tobulai tvarkingame kambaryje. Kaip taisyklė, knygelių skaitymo metu šie vaikai paprastai mėgsta apsirengti pačius gražiausius (švarius) išeiginius rūbus.
  • Miegoti lovytėje, aprengti idealiai švariais ir stilingais šliaužtinukais iš Chicco, Next ar kitos madingos parduotuvės. Taip pat jie mėgsta palaimingai miegoti ant mamos rankų. Migdymo ritualui mama įprastai pasidaro proginį makiažą ir apsivelka pačią gražiausią suknelę.
  • Linksmai kvatotis žaisdami su tėčiu. Kadangi tėtis irgi yra tobulas, tai eidamas pažaisti su vaikais, jis irgi visada apsirengia išeiginius marškinius, o kartais net pasiriša peteliškę. Na negi eisi žaisti su vaikais apsivilkęs treningą?

Tokios moterys moksliniais terminais tariant, yra vadinamos Supermamomis, o jų šeimos – Superšeimomis. Grynai iš pavydo ir savo šlykščios natūros, aš sudariau sąrašą populiariausių nuotraukų, kurias visos Supermamos labai mėgsta talpinti savo Facebooke. Ir paaiškinimą, kodėl tu turėtum nesiparinti dėl tų nuotraukų ir nesirauti plaukų sau nuo galvos dėl nepavykusio gyvenimo.

1. Stalas kokiame nors ekonominiame Turkijos viešbutyje, nukrautas lėkštėmis su desertais ir kepsniais su Supermamos prierašu „nekantrauju visko paragauti“

Kamoon, neabejoju, kad paskutinius 5 kartus kai buvot susitikusios, tavo draugė – Supermama užsisakė tik salotas, ir išvalgė iš jų tik žalius lapus, palikdama net tuos kelis vištienos gabaliukus – nes „reikia palaikyti figūrą“. Tegu neknisa proto, kad rizikuos susigadinti savo tobulą užpakalį ir įsidės į skrandį bent kąsnelį tų pyragų. Supermama tiesiog nori pasigirti, kad įperka kelionę į Turkiją, ir kad jai faina. Ir svarbiausia – kad jai geriau nei tau. Deja, taip nė velnio nėra. Nes, nesiparinant dėl figūros, suvalgyti ne tokį tobulai atrodantį pyragą Vilniaus kavinėje tau yra daug maloniau, negu jai kankintis prieš vaišėmis nukrautą stalą Antalijoje, kai ji bijo net paliesti maistą.

2. Didelė gėlių puokštė ar saldainių dėžė su prierašu „oi, brangusis ir vėl mane nustebino netikėtai“

Tikriausiai tai reiškia, kad per prieš savaitę buvusias vestuvių metines jis apskritai pamiršo ją pasveikinti. Tu nepatikėtum, kokį poveikį vyrams daro savaitės sekso badas ir smegenų lesimas. Suprantu, kad jis neištvėręs tokio spaudimo, prie namų esančiame „Taupuke“ nupirko jai nukainotą saldainių dėžę ar tulpių puokštę.  Ir taip – pasveikinimą su savaitės vėlavimu, galima pavadinti išties netikėtu.

3. Įspūdingai atrodantys pyragai ir dekoruoti keksiukai su prierašu „Pagaminau savo mylimiausiems“

Atrodo gražiai, bet būtų įdomiau, jeigu Supermama galėtų šalia įdėti ir savo virtuvės nuotrauką, padarytą iškart po šio stebuklo gaminimo. Arba savo rytinį selfį, kai po mažai miegotos nakties (nes šio stebuklo gaminimas užtruko iki vidurnakčio) ji šaukia ant „savo mylimiausių“ dėl bet kokios smulkmenos. Nes yra pervargus.

4. Nuotrauka, kurioje Supermama meiliai apsikabinusi su vyru + prierašas „Mano nuostabeuses virelis“. Dažnai kartu su ja vyro Facebook sienoje atsiranda žmonos foto su prierašu „mano pati nuostabeuse žmonialė“

Negi tiki, kad tas pats „brangusis“, kuris iki šiol savo Facebooko sienoje postindavo tik bymerių fotkes ir lochiškus demotyvacijų paveikslėlius su pusnuogėm mergom – staiga pavirto įsimylėjusiu Romeo?  Būk realistė –  tikroji tokio netikėto meilės proveržio priežastis veikiausiai yra ta, kad toji „pati nuostabiausia žmonelė“ netyčia aptiko vyro kompiuteryje dažnų apsilankymų pažintysxxx.lt portale požymius. Ir tobulas vyras dabar pasiruošęs kalbėti šekspyrinėm frazėm, nes tai – geriau negu derėtis dėl alimentų dydžio ir turto dalybų.

Ir apskritai, jeigu žmonės yra susituokę ilgiau nei penkis metus ir gali išgyventi visą mėnesį nei karto neapsižodžiavę ir nesusipykę – tada aš noriu sužinoti kokius narkotikus jie vartoja. Taip, realūs žmonės realiam gyvenime gali mylėti vienas kitą, ir tuo pačiu kartais susipykti, pasiginčyti ar net norėti vožti tam žmogui gerą antausį. Tik dažniausiai, kaip taisyklė, tais momentais neturi po ranka telefono ir negali pasidaryti selfio.

5. Ir svarbiausia – nuostabios vaikų nuotraukos. Tų idealių vaikų, kurie visada eina miegoti laiku ir užmiega 21 valandą, niekada neišsitepa rūbų ir išmoksta susitvarkyti po savęs kambarį anksčiau, nei išmoksta vaikščioti. „Oi, jie tiesiog ištirpdė mano širdutę“ – rašo Supermamos po nuotraukomis su vaikų joms pagamintas atvirukais ir rankdarbiais mamos dienos proga..

Iš tiesų tai tuos atvirukus ir rankdarbius jos pasigamino pačios, o vaikas ramiai (beveik) pastovėjo šalia. Arba juos už Supermamų vaikus pagamino darželio auklėtojos. Nes nu bliamba –  net ir Supermamos turi suprasti, kad 1,5 vaikas dar negali išlankstyti devyniaragio elnio origamio arba nupiešti taisyklingos širdelės ir spausdintinėmis raidėmis išraityti ant jos „Mama, aš tave labai myliu!“

Būtų kur kas įdomiau, jei Supermamos pasidalintų „širdį tirpdančiais“  vaizdais kaip jų vaikai tampo vienas kitą po grindis už plaukų, mušasi ir bliauna, kol jos gamina tą rankdarbį. Gal nebus taip miela, bet bent pralinksmins mus 🙂

Gal kai kurie žmonės iš tiesų gyvena pasakoje ir su basakojais vaikais bėgioja po vaivorykštę, valgydami nuostabiai dekoruotus keksiukus? Moterys tose šeimose nubunda jau su makiažu, ir visada randa laiko savalaikei depiliacijai bei dar vieno rankdarbio gamybai kartu su vaikais. Joms nereikia rūpintis buitimi ar dirbti, nes šeimą išlaiko vyras iš to afigieno atlyginimo, kurį jis uždirba dirbdamas dvi valandas per dieną (nes likusias 22 valandas jis palaimingai žaidžia su vaikais, gamina valgyti bei nuolat persirenginėja, kad atrodytų „kaip naujas“). Bet juk niekas negali man uždrausti iš tokių žmonių šaipytis. Grynai iš pavydo, kad pas mane taip nėra. Ką čia jau ir beslėpti.

 

 

Komentarai

2 thoughts on “5 Supermamų Facebooko fotkės, dėl kurių tu neturi parintis

  1. Genute says:

    Sakyciau paaugliskai piktoktas straipsnis su pavydo prieskoniu. Kas kokias nuotraukas nori, tas tokias deda. Nepatinka grazios besisypsancios, dekite susiraukusias, susivelusias, sedincias tualete ir stumiancias rytini kakala. Visi turi laisva pasirinkima kokias gyvenimo akimirkas skelbti. Gyvenkit savo gyvenima, ir daugiau POZITYVO, mielosios 😉

    Atsakyti

Parašykite komentarą