Crème de la Crème apžvalga. Ar tikrai tik fyfoms?

Išbandyti nišinius kvepalus norėjau jau senokai. O pirmą kartą apie Crème de la Crème sužinojau, kai viena draugė pasibaisėjus pasidalino – „žinai, buvau tokioj parduotuvėj, kur kvepalai kainuoja po 700-1000 litų“ (tuomet dar buvo litai). WTF?! – pagalvojau aš tada. Vėliau atsiliepimų apie šį parfumerijos tinklą teko girdėti vis daugiau.

Jeigu dar nesusidūrėte – Crème de la Crème – vadinamosios aukštosios arba nišinės parfumerijos parduotuvių tinklas, veikiantis didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Nepasakosiu apie tai kokių ten super ar nesuper dizainerių ir parfumerijos ekspertų kvepalai parduodami, nes nė velnio neišmanau apie aukštąją parfumeriją. Bet man asmeniškai nišiniai kvepalai reiškia du dalykus:

  • Kokybę.
  • Išskirtinumą. Paprasčiau tariant – tai, kad tie kvepalai neparduodami Douglas ar šiaip ant kiekvieno kampo. O tai garantuoja, kad identiškai nekvepės dar pusė bendradarbių ir draugių.

Vis tik pačią parduotuvę aplenkdavau dėl paprastos priežasties – skaičiau internete keletą komentarų apie prastą aptarnavimą ir arogantiškas konsultantes. Ir nors kvepalų kaina manęs negąsdino, ir pagal pajamų lygį aš tikriausiai pakliūnu į šios parduotuvės tikslinių klientų segmentą – tačiau nemėgstu eiti apsipirkinėti susikabinus ant savęs visos giminės aukso papuošalus, įsispraudus į vakarinę suknelę ir pasidarius šventinę šukuoseną. O išleisti daug pinigų ir dar susigadinti nuotaikos dėl prasto aptarnavimo – man nesinorėjo.

Taigi, patirtis tokia:

Pirmą kartą lankėmės su vyru ir vienu iš vaikų. Einant pro „Panoramos“ Crème de la Crème jį tiesiog sudomino vienų vyriškų kvepalų reklama ir jis nusitempė mane jų apžiūrėti.  Tikrai buvome „ne prekinės“ išvaizdos – nes vyras atvažiavo tiesiai iš namo statybų – su nelabai švaria palaidinuke ir šortais, gerokai apdulkėjęs. Na o aš buvau iškart po darbo – paprasta maikute ir džinsais. Jauniausias sūnus irgi labai stengėsi – visomis išgalėmis ir riksmais demonstravo, kad kvepalų pirkimas – tikrai ne tai, kuo jis norėtų šiuo metu užsiimti.  Eiti nelabai norėjau, bet pagalvojau „et…jei sugadins nuotaiką, tai bent pasiskųsiu Mamaloge“. Bet pasiskųsti progos negavau. Nors tikėjausi ko kito, tačiau mus aptarnavo labai maloniai. Išsirinkome M.Michallef kvepalus Osaito:

Osaito kvepalai

 

Ir jeigu jūs kada nors eisite pro Crème de la Crème, jūs privalot jų pauostyti. Beveik garantuoju, kad užsinorėsite jų savo vyrui 🙂 O afigieniausias dalykas, kad pirmą kartą gyvenime pamačiau kvepalus, kurių kvapas išties smarkiai kinta dienos bėgyje, atsiskleidžia skirtingos kvapo natos ir kvapas laikosi 3 dienas ir ilgiau.

Šiap jau daugelis kvepalų įvairiose parduotuvėse pristatomi kaip „turintys kelias natas“, tačiau realybėje, sumokėjus 50-70 eurų už kristianinius kvepalus, pirmoji nata būdavo lengvo spirito kvapas, o paskui pasijausdavo kvepalų aromatas. Po kelių valandų nebesijausdavo nieko. Apie kelias dienas net nekalbu.

Sumokėjome berods 206 Eur už 100 ml. Dovanų gavome 4 kvepalų mėginius jam ir man. Kvepalus prabangiai įpakuoja, todėl jei pirksit kada ne sau – iškart galėsit dovanoti. Sakote brangu? O man negaila nei cento. Nes žinau, kad jų užteks kur kas ilgesniam laikotarpiui. O apie išskirtinį kvapą, kokybę jau net nekalbu.

Kitą kartą ėjau apsipirkti aš pati, vėlgi į „Panoramos“ Crème de la Crème . Mano pirkinys – Forbidden Games by Killian:

Killian Forbidden games kvepalai

And this is my style:


IMG_1017

 

Taip taip, džinsai, pigi maikutė iš Rimi ir kedai. Ir spaudžiu dešinę, kad konsultantė nei vienu blakstienos virptelėjimu neparodė, kad aš čia nelaukiama ar neverta dėmesingo aptarnavimo. Aptarnavimas neįkyrus ir man tai patiko – nes mane erzina kai konsultantės prilimpa ir sekioja prilipusios per žingsnį po visą parduotuvę. Tačiau paprašius padėti išsirinkti kvepalus – maloniai ir kantriai aiškinosi kas man patinka, siūlė įvairius variantus. Ir kas svarbiausia – nebruko įkyriai. Apsistojus ties vienu kvapu – neragino pirkti, pasiūlė pasipurškus tiesiog išeiti ir pasivaikščioti, apsiprasti su kvapu, suprasti ar jis tikrai mano. Būtent taip aš įsivaizduoju idealų aptarnavimą.

Už savo kvepalus. Sumokėjau irgi apie 200 Eur už 100 ml. Negaliu pasakyti, kad jais esu patenkinta 100 % – kvapas galėtų laikytis ir ilgiau. Bet į Crème de la Crème tikrai dar užsuksiu ateityje, nes nusižiūrėjau keletą nerealių kvapų.

Mamalogo balas: 5 iš 5

Kur rasti: 

Vilniuje – „Panoramoje“, „Akropolyje“ bei adresu Didžioji g. 28.

Kaune –  „Akropolyje“.

Klaipėdoje –  „Akropolyje“

Kaina:  Visų įmanomų kvepalų neapžiūrėjau, bet manau, kad kainos prasideda kažkur nuo 100 Eur. Vidutinė 100 ml. buteliuko kaina turėtų būti apie 180 Eur. Bent jau mano apžiūrėtų kainos svyravo 150-200 Eur rėžiuose.

Creme de la Creme

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą