E-Parduotuvė, iš kurios galite atsisiųsti visko, ko reikia kūrybiškam vaikų laisvalaikiui

Šiandien kiek neįprasta apžvalga, nes dėmesio centre – kanceliarinių prekių el. parduotuvė. Jeigu Jūsų vaikams patinka piešti ir užsiimti rankdarbiais – tai jums tikrai vertėtų pasidairyti šioje e-parduotuvėje. Taip pat čia rasite visko, ko gali prireikti mokyklai – sąsiuvinių, aplankalų, rašiklių ir t.t.

kanceliarines prekes

Yra ne viena online kanceliarinių prekių parduotuvė, bet ši man patinka dėl kelių priežasčių:

Daugelio man aktualių prekių kainos patrauklesnės nei kitur.
Yra tam tikrų prekių, kurių sunkiai įmanoma rasti kitose parduotuvėse. Pvz. nerealiai kokybiški Ladoga akvareliniai dažai.
Pristato į namus. Gal ne taip aktualu kai perki viena pieštuką, bet perkant pakuotę spausdinimo popieriaus – jau pasidaro svarbu 🙂 Jeigu gyvenat mažesniame miestelyje, tai šitoje parduotuvėje tikrai rasite didesnį pasirinkimą nei vietiniam nedideliam prekybos centre.
Ši parduotuvė – tai nedidelis šeimyninis verslas. Kai turiu pasirinkimą kur pirkti, visada renkuosi tokius nedidelius šeimyninius verslus, o ne didžiuosius prekybos centrus.

Mano pirkinių šioje parduotuvėje top-listas ir kelios idėjos vaikų laisvalaikiui:

1. Dažai piešimui pirštukais Colorino (rinkinyje yra ir antspaudukai). Kainuoja 3.10 Eur. Topliste todėl, kad bet koks „smulkus“ darbas pirštukais teigiamai įtakoja vaiko kalbos vystymąsi. Apie tokios veiklos smagumą net nekalbu. 🙂

2. Pučiami flomasteriai kolorino kids. Nes jie kitokie. Nes patinka ir patiems mažiausiems, ir mokyklinukams.

3. Akvareliniai dažai Aqua Brique su kempinėle. Kainuoja 17.90 Eur. Nemažai, bet tai Austriška prekė, kuri piešti mėgstantiems vaikams atveria neribotas galimybes: Dažus sušlapinus, juos galima naudoti tapybai kaip akvarelę, sausus galima naudoti grafikai kaip pastelę ar kreidą, galima ruošti skystus dažus.

E-Parduotuvės adresas:
https://kanceliarineparduotuve.lt/

Komentarai

Parašykite komentarą