Geriausi slogos atsiurbikliai vaikams

Vienas baisiausias dalykas mažiukui, dar nemokančiam kvėpuoti per burną – sloga. Ir tinkamas gleivių atsiurbiklis kartu su jūros vandeniu – pati svarbiausia priemonė, norint padėti vaikui. Man teko išbandyti nemažai įvairiausių vadinamųjų snargliatraukių. Todėl dalinuosi savo patirtimi – tikrai pravers, jeigu turite pirmą vaiką ir nežinote ką pirkti.

Pradėsiu nuo paties geriausio gaminio, kuris man patiko labiau už kitus.

Apiratorius – nosies gleivių atsiurbiklis PHYSIOMER BABY

FullSizeRender

Veikia paprastai – minkštąjį nosies antgalį reikia įkišti į mažiuko šnervę, o per kandiklį norimu intensyvumu įkvėpti oro, taip ištraukiant gleives.

Privalumai:

  • Tinka naudoti ir patiems mažiausiems, nuo pirmųjų dienų.
  • Aš pati galiu pilnai kontroliuoti kokia jėga siurbama. Ir esant reikalui  – siurbti laaabai smarkiai.
  • Pats į nosį kišamas galiukas – labai siauras, neužgausit net mažiausios nosytės.
  • Tai vienintelis produktas rinkoje patentuotu itin minkštu nosiai pritaikytu antgaliu. Tas į nosį kišamas antgalis lyg ir iš kokio minkšto silikono pagamintas. Traukiant slogą daugelis mažiukų labai pyksta, blaškosi, sukioja galvytę ir su kokiu kietesnu prietaisu tikrai būtų lengva vaiką užgauti.
  • Turi patogią dėžutę, į kurią labai patogu susimesti visas snargliatraukio dalis, jei kur keliauji su kūdikiu.

Trūkumai:

  • Tikriausiai sirgsit dažniau. Nes visą vaiko nosytės turinį jus traukiat vidun burnos pagalba. Kartu su oru jūsų ryklę be jokių kliūčių pasiekia ir bakterijos, virusai. Tai gali įsivaizduoti, kas nutinka, kai kelis kartus dienoje giliai į gerklę įkvepiat tokio oro. Bent jau mes su vyru, nors ir esam atsparūs, bet naudodami snargliatraukį gana dažnai prisigaudom smulkių virusėlių.
  • Į snargliatraukį dedasi toks apvalus popierinis filtriukas. Dėžutėje yra penki atsarginiai, bet jie susinaudoja per kelis mėnesius, o nupirkti papildomų beveik neįmanoma. Bent aš sukuosi iš padėties naudodama kosmetinius vatos diskelius.
  • Saugokitės dantų. Nes mažiuko dantys labai arti jo nosies :D. Mano sūnus vieną kartą, pasipiktinęs procedūra, stvėrė atsiurbiklį ir jam įkando. Ir prakando tą minkštąjį antgalį iš pirmo karto. Teko pirkti kitą prietaisą 🙂

 

Kur pirkti: Visose didesnėse Eurovaistinėse.

Kaina: 8,83 Eur

Mamalogo balas: 5 iš 5.

Kokie gleivių atsiurbėjai man nepatiko

1. Įvairių formų ir spalvų guminės pompelės ir klizmutės (išbandžiau net kelias)
1439693372kriause

Įdėjus antgalį vaikui į nosi, reikia maigyti guminę kriaušę.
Esminė jų problema, kad jos nesiurbia pakankamai stipriai ir nepavyksta ištraukti nė pusės gleivių. Be to, kaip taisyklė – antgalis jis būna storas, ir naujagimiui į nosytę tokį baisu kišti.

2. Specializuotos Canpol ir kitų gamintojų mažos pompelės.

15779518

Pagrindinė problema ta pati – siurbia nepakankamai stipriai. Ilgą laiką tokią naudojau, nes nežinojau apie alternatyvas. Ir buvau įsitikinus, kad viskas gerai, ir labiau tu snargliukų nutraukti net neįmanoma. Praėjus vos kelioms minutėms po procedūros, vaikui vėl tekėdavo snarglys. Ir tik pabandžius Physiomerą supratau, kas yra iš tikrųjų geras nusiurbimas.

Kaip visada, prašau jūsų komentaruose pasidalinti, gal išbandėt kokių naujovių ar atradot kokį gerą prietaisą?

Komentarai

Parašykite komentarą