Gydom slogą ir lengvą kosulį natūraliomis priemonėmis

Panašu, kad prasidėjo tas bjaurusis metų laikas, kai sunku suprasti ar čia šilta, ar čia šalta. Ir nebeaišku kaip rengti vaikus. Užvilkus striukę – jie jau suprakaitavę (ir gali dėl to peršalti ir susirgti!). Neuždėjus striukės – trūkteli šaltesnis vėjas, ir vaikai jau sustirę (ir dėl to jie irgi gali peršalti ir susirgti! :)). Žodžiu mano visi trys susirgo ant pačios rugsėjo pirmosios :(. Ta proga prisiminiau vieną priemonę, kurią turiu jau nuo pavasario.

Bet spėju, kad rudenį šitos priemonės kur kas dažniau reikės. Jeigu jūsų vaikai pasigaus kokį kosulį ar stipresnę slogą – tikrai labai pravers ir jums.

Mumma Love Organics Atpalaiduojantis Easy Breath Balzamas

Mumma Love Organics easy breath balzamas

Balzamas su eteriniais eukaliptų ir levandų aliejais palengvina kvėpavimą ir atsikosėjimą. Eukaliptų aliejus skleidžia vėsinančius ir raminančius garus, kurie padeda lengviau kvėpuoti, o levandos atpalaiduoja ir nuramina – būna mažiau blaškymosi lovytėje. Eteriniai aliejai taip pat drėkina išsausėjusią vaiko gleivinę ir kvėpavimo takus. Jeigu vaikui užsikimšus nosis ar teka stipri sloga – tikrai pasijaučia gana greitai poveikis. Sloga, patepus balzamu, akimirksniu tikrai nepranyksta, bet kvėpuoti tikrai pasidaro lengviau, vaikai greičiau nusiramina ir daug ramiau užmiega.

Naudojimas paprastas – balzamu reikia tiesiog patepti vaiko krūtinėlę keletą kartų per dienąKvapas tikrai labai intensyvus ir iš rūbų pats lengvai neišsivadelėja, tačiau bent jau man jis nėra nemalonus. Aš paprastai patepdavau krūtinę balzamu prieš dienos ir prieš nakties miegą. Ant pačio balzamo rašo, kad jis skirtas kūdikiams, bet aš naudojau visiems vaikams – įskaitant vyriausią šešiametį sūnų. Ir visiems puikiai tiko.

Įsigyti tokio tipo priemonę man padarė vaikų gydytoja. Nes jeigu vaikas sloguoja, pakosėja – bet nėra baisiai rimto bronchito ir karčiavimo, tai tokie tepalai + karštos arbatos lieka vienintele gydymo priemone.

Konkretaus prekinio ženklo gydytoja nenurodė, tik patarė dėl sudėties. Apžiūrėjau įvairius variantus vaistinėse ir internete, ir pasiėmiau būtent šitą. Pagrindinė priežastis buvo ta,  kad dviejų mano vaikų odelė labai jautri, sausa, turim atopinį dermatitą. Todėl labai nesinorėjo priemonės su jokiais alkoholio junginiais ar kokiomis nors nelabai saugiomis, sausinančiomis sudėtinėmis dalimis. Nesinorėjo  gydant slogą ar kosulį –  dar paaštrinti ir odos būklę. Vaiku oda į balzamą sureagavo tikrai puikiai, jokiu alerginių reakcijų nepastebėjau.

Sudėtis: Ekologiškas saulėgrąžų aliejus, ekologiškas taukmedžio sviestas, bičių vaškas, ekologiškas eukaliptų eterinis aliejus, ekologiškas levandų eterinis aliejus, vitaminas E, linaloolis iš eterinių aliejų, limonenas iš eterinių aliejų,geraniolis iš eterinių aliejų.

Nėra jokių parabenų ir silikonų.

Kaina: 16.50 Eur už 50 ml indelį. Nėra pigu. Bet balzamas yra tokios sviestinės-vazelininės tekstūros, labai skalsus. Užteks tikrai ilgam.

Kur pirkti: 

Aš pirkau internetu čia: http://www.lanikai.lt/ekologiska-kosmetika/vaikams/atpalaiduojantis-easy-breath-balzamas-kudikiams-50ml-p159c66c86

Pristato per kelias darbo dienas.

Mačiau, kad šiuo metu dar yra galiojantis nuolaidos kodas  BALM10. Jį įvedus, šiam balzamui gausite -10% nuolaidą (galioja iki spalio). 

Kiti komentarai: Sertifikuotas ekologiškas produktas, pagamintas Didžiojoje Britanijoje. Pati kompanija MUMMA LOVE ORGANICS yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

O ką jūs naudojante, kai pradeda kibti peršalimas, bet vaikas dar rimtai neįsisirgęs? Kokias greitosios pagalbos priemones taikote?

Komentarai

Parašykite komentarą