Aš ėjau į LIDL. Ir eisiu dar. LIDL’o apžvalga

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose madinga girtis, kaip mes neinam į LIDLą ir nestovim tose baisiose eilėse. Aš surizikuosiu būti nepopuliari  ir papasakosiu kaip aš į LIDLą vis tik nuėjau, ir net ne vieną kartą. Tiesa, tose ilgose eilėse lauke nestovėjau, palaukiau kol jos nuslūgo.

Lidl Vilniuje

Pradėsiu nuo gerų dalykų.

Kas patiko:

 • Prekės išdėliotos be lietuviškiems prekybos centrams būdingų gudrybių – kuomet duona ir pienas išdėliojami priešingose prekybos centro pusėse ir jūs esat priverstos blaškytis skersai išilgai, kol susirenkat pirmo būtinumo prekes. Na, o besiblaškant, norom nenorom prisikraunat į krepšelį ir jums nelabai reikalingų produktų, kurių anksčiau nė neketinote pirkti. LIDLe patogiai apeinat ratu ir susirenkat tai, ko jums reikia.
 • Nepaklysit. Prie prekių vežimėlio rankenos pritvirtina parduotuvės prekių išdėstymo schema, kuri padės greitai susiorientuoti kur kokią prekę galite rasti. Be to, visų LIDL parduotuvių prekių išdėstymas vienodas.
 • Neprisipirksit nereikalingų dalykų. Bent jau aš turiu šią bėdą. Užėjus į prekybos centrą, krepšelyje visada atsiduria vienas kitas neplanuotas pirkinys. Pasirinkimas yra protingai ribotas. Na pvz. – bananų yra vienos rūšies, o ne trijų, bulvių – irgi vienos rūšies. Mano vaikų mėgiamos šlapios dešros vakuminėje pakuotėje irgi buvo vienos rūšies ir man nežinomo prekinio ženklo. Bet kas itin pradžiugino – ta vienintelė dešra buvo pigi ir labai geros sudėties. Nes gana dažnai tenka apžiūrėti kokius 4-5 skirtingus variantus ir nerasti nei vieno iš jų be mononatrio glutamato ir kitų nesąmonių.
 • Pigiau. Apie gurmaniškas prekes čia nekalbu. Bet bazinių pirmo būtinumo produktų čia tikrai rasite pigiau. Kad būtų konkrečiau, patikslinsiu: jeigu žiūrėsite to paties prekinio ženklo tą pačią prekę – tikriausiai didelio kainos skirtumo tarp LIDL ir kitų prekybos centrų nebus. Tačiau jeigu nesate prisirišę prie konkrečių prekinių ženklų ir pienas jums yra pienas – nesvarbu kas jį pagamino – tai tikėtina kad Lidle pigiausias pienas bus pigesnis už pigiausią pieną kitame prekybos centre. 🙂
 • Kiek kitoks požiūris į konfliktus ir problemų sprendimą. Jeigu jums teko bandyti grąžinti prekę kitame didžiajame prekybos centre, tikriausiai jūsų patirtis buvo tokia: kasininkė vartė akis ir demonstratyviai dūsavo. Paskui telefonu kažką su kažkuo aiškinosi, tarsi su šia procedūra būtų susidūrus pirmą kartą gyvenime. Paskui jums davė lapą ir liepė užpildyti prašymą/paaiškinimą. Tikėtina, kad visa tai buvo lydima ne tik nepatenkintos kasininkės nemalonių veido išraiškų, bet ir pabambėjimų. Jau nekalbu apie tai, kad jums už nugaros sustojusi eilė buvo priversta laukti – o jūs buvot paversta praktiškai nusikaltėle, nes sutrikdėte kitų apsipirkinėjimą. Panašu, kad LIDLas turi dedikuotus žmones konfliktų sprendimui. Nes kilus ginčui prie kasos – akimirksniu atbėga kitas darbuotojas, ir „nuima“ nepatenkintą klientą nuo kasininko ir visos eilės.
 • Yra malonių papildomų smulkmenų – vos užėjus į LIDL stovi kriauklė, kur galit nuplauti savo vaikui rankas be ėjimo į smirdantį toletą. Nes vaikai – tokie padarai, kurie mėgsta pradėti valgyti jau stovint prie kasos ar vos pro ją praėjus. Prekių vežimėliai labai manevringi ir turi specialią dėtuvę gėrimui. Tikriausiai ji skirta kokiai kavai, bet man ten labai patogu įsidėti vaiko gėrimą. Kodėl prekių vežimėlio manevringumas svarbus supras tik tos, kurios dažnai apsipirkinėja su prekių vežimėliu. Ir žino, kad neretai vežimėlio stūmimas pavirsta į cross fit treniruotę, nes stumti vežimėlį reikiama kryptimi – sunkiau nei tiesiog temptis viską savo rankose.
 • Žiauriai pigūs ir žiauriai skanūs šokoladai 🙂

lidl parduotuve

Kas nepatiko:

 • Sąlyginai ribotas prekių pasirinkimas, neradau savo mėgiamų prekinių ženklų. Kita vertus, suprantu kad tokia jau ta LIDL koncepcija, ir į kiekybę jie nesiorientuoja.
 • Vis dar yra eilių, vis dar daug žmonių. Nors eilės prie kasų juda greitai, tačiau pačioje prekių salėje judėti su vežimėliu nėra labai patogu, kai pirkėjų tiek daug. Krepšelių LIDL neturi, tik vežimėlius.

Reziume:

Tikrai sugrįšiu didiesiems savaitės apsipirkimams. Tačiau būsiu priversta užsukti ir į kitus prekybos centrus, nes Lidle nėra kai kurių mano mėgiamų prekinių ženklų.

Manau, kad LIDL Jums patiks, jeigu ieškote galimybių sutaupyti, nesate prisirišusios prie konkrečių prekinių ženklų ir į apsipirkimą žiūrite ne kaip į malonią pramogą, o kaip į procesą, kurį norisi atlikti kuo greičiau. Nes LIDLe tų prekių nėra tiek, kad būtų įmanoma „pramogauti“ renkantis. Orgazmo renkantis iš 12-os rūšių grietinės čia nepatirsit, nes 12-os rūšių grietinės čia tiesiog nėra. Taip pat LIDLe jums turbūt nepatiks, jei mėgstate vienoje parduotuvėje įsigyti absoliučiai viską – nuo apatinio trikotažo iki naktipuodžio vaikui ir koldūnų.

O kokie Jūsų įspūdžiai apie LIDL? Kas patiko, kas nepatiko? Pasidalinkite komentaruose.

Mamalogo balas: 5 iš 5.

Kur rasti LIDL parduotuvę:

Alytus – Jazminų g. 32A
Kaunas – Baltų pr. 10
Kaunas – Šiaurės pr. 1A
Kėdainiai – J.Basanavičiaus g. 87B
Klaipėda – Taikos pr. 66B
Kretinga – Žemaitės al. 12
Marijampolė – Žemaitės g. 22
Mažeikiai – M. Daukšos g. 24A
Šiauliai – Tilžės g. 3
Telšiai – Luokės g. 74A
Vilnius – Ateities g. 4A, Dūkštų g. 34, Kalvarijų g. 180, Kapsų g. 1, S. Nėries g. 16

LIDL darbo laikas: nuo 8:00 iki 22:00.

Komentarai

2 thoughts on “Aš ėjau į LIDL. Ir eisiu dar. LIDL’o apžvalga

 1. egle says:

  tai ka dar nesupratot, apie lidl tik blogai arba nieko, juk lietuvoje kitokios nuomones negali buti

  Atsakyti
 2. Dovile says:

  man labai nepatinka, kad norint pasiimti vezima reikia tureti grynuju, kelis kartus ejau apsipirkti ir teko viska nestis rankose, o dar ir vaikas ant ju. Pirkau all you can take in hands principu:))

  Atsakyti

Parašykite komentarą