Liekninantis Slim Excelle Kremas: ar verta pirkti?

Naršant internete akis agresyviai bado reklaminiai skydeliai: „Plokščias pilvas be jokių atsilenkimų vos per 3 savaites!“, „Numesk 3 kilogramus per mažiau nei 2 savaites!“ ir kitokie šūkiai iš serijos „Ėsk kaip kiaulė, gulėk prieš teliką, o svoris stebuklingai tirps savaime“. O paspaudus ant reklamos, atsiduriu tikroje stebuklų šalyje, kur besišypsantys vyrai su „sixpakais“, moterys riestais Kim Kardashian tipo užpakaliais reikalauja nusipirkti Slim Excelle būtinai dabar, nes sandėlyje liko vos keli vienetai. Ir TIK ŠIANDIEN – akcija! Ir žinoma, visi jie įstabią figūrą gavo nieko nedarydami. Na beveik nieko – jie tepėsi Slim Excelle.

slim excelle

Aš tokius puslapius vadinu idiočių gaudyklėm. Bet kai šitą kremą nusipirko mano draugė, turinti aukštąjį išsilavinimą ir porą vaikų – aš supratau, kad yra negerai. Ir šitos reklamos kabina ne tik visiškas idiotes. Aš turiu imtis priemonių ir išgelbėti pasaulį. Na bent jau kokį tuziną moterų ir jų pinigus.

Todėl aš nusipirkau šį stebuklingą SLIM EXCELLE kremą ir pasidalinsiu su jumis naudojimo patirtimi ir rezultatais.
Taip, kas artimiau mane pažįsta, tas puikiai žino kaip aš vertinu tokius kremus ir stebuklingas tabletes. Bet juk jeigu kremas geras – jis turėtų įveikti mano skepticizmą ir tiesiog prieš mano valią ištirpdyti tuos kelis centimetrus mano riebalų, ar ne?

Netikite kad nusipirkau? Va jums įrodymas 🙂
slim

Taigi trumpai apie Slim Excelle

Apie prekę: Platintojų teigimu, šis kremas padėjo daugeliui aktorių (jų tikriausiai tiek daug, kad vardai net nepaminėti) ir kitokių žvaigždžių stebuklingai ištirpdyti riebalus be sporto salės ir pastangų. Tiesiog tepiesi ir lieknėji!
Slim Excelle kremo kaina: 29,97 Eur. Čia, žinoma, akcijinė kaina „galiojanti tik šiandien, jei pirksite dabar pat“, o „šiandien“ ir „dabar pat“ tęsiasi jau gerus kelis mėnesius. + Pristatymo kaina.
Talpa: 300 ml.
Sudėtis: Gana natūrali. Alijošius, pelžiedė, kofeinas, pūslėtasis guvainis, sviestmedžio sviestas, kokosų aliejus, paprika, mentolis. Na, bent jau pakenkti neturėtų. Viliuosi, kad suveiks bent kaip neblogas drėkinamasis kremas. Deja, neradau jokių stebuklingų rimtesnių ingredientų, kurie realiai galėtų paveikti riebalų ląsteles, ypač jei ant tų ląstelių jie tepami per odą. 🙂
Mamalogo balai: 0 iš 5 galimų. Iš pradžių galvojau, kad galėsiu duoti bent 1-2 balus bent jau už kažkokį drėkinamąjį efektą. Bet visas pastangas būti teigiamai surgriovė deginantis kremo efektas (išsamiau rasite apačioje).
Ar pirkti? Jeigu jums kyla šis klausimas, skaitykite iki galo.

O dabar plačiau apie Slim Excelle

– Užsakius kremą, patvirtinimas el. paštu atėjo labai greitai.

– Kremas pristatytas buvo per 2 dienas (išties greitai!). Manęs iškart laukė siurprizas – užsakymo metu neradau aiškiai nurodytos pristatymo kainos, buvo tik frazė „pagal galiojančius tarifus“ ar kažkas panašaus. Kurjeris už pristatymą paprašė sumokėti ~5 Eurus (maža kremo dėžutė!). Kadangi ne pirmą kartą perku internetu, nemaloniai nustebau dėl tokios kainos.

– Kruopščiai tepiausi nuo pat pirkimo dienos savo sėdimąją ir pagurklį. Greitai bus mėnuo. Nei sėdimoji, nei pagurklis nesusitraukė. Abu savo vietoj ir atrodo taip pat baisiai.

– Maža to, jei užtepus ant užpakalio – nemalonų dirginimą galima kentėti, tai užtepus ant pagurklio, kremas jau konkrečiai degina, erzina ir net nemaloniai peršti. Taip yra dėl kremo sudėtyje esančios krūminės paprikos ir mentolio. Paklausite kam paprika ir mentolis tokiame kreme? Atsakymas paprastas – paprika degina, mentolis dirgina. O milijonai vištų tiki, kad „jei yra deginimo jausmas, reiškia kremas VEIKIA ir degina riebalus“. Taigi, deginimas sukūria įspūdį, kad kažkas vyksta.

Ir dar keli „perlai“ arba paaiškinimai superpozityvioms vištoms:

Grąžinimo garantija:
Svetainėje puikuojasi ženkliukas: Garantinis terminas – 4 dienos. Jeigu nesate patenkinti preke iki šio termino pabaigos – grąžinsime pinigus.
Tačiau portalo taisyklėse – na tose, kur mažomis raidėmis :), parašyta: Norėdamas atšaukti užsakymą pirkėjas per 15 dienų nuo tos dienos, kai gavo prekes, turi informuoti pardavėją raštu, t. y. pardavėjui išsiųsti elektroninį laišką ir grąžinti prekes per papildomas 30 dienų. Pirkėjas sumoka už prekių grąžinimo išlaidas. Prekės turi būti nepanaudotos, neatidarytos, nepažeistos ir originalioje pakuotėje.
Really? Jie leidžia išbandyti prekę, bet tai reikia padaryti jos neatidarant? 🙂

Teigiami vartotojų atsiliepimai: „Juk puslapyje matosi net 500 teigiamų Facebook komentarų“!
Really? O jūs pamėginkite paspausti ant tų komentarų. Jei tai būtų išties integruotas Facebook komentaras, būtumėt nedelsiant nukreipta tiesiai į Facebooką. Bet oi, kažkodėl to neįvyko?
Dar neįtikinau? Nusikopijuokite bet kurio iš tų 500 komentuotojų vardą ir pavardę ir paieškokite tokio žmogaus Facebooke.
Oj, nerandate tokių? Kaip čia taip?
Paaiškinimas naivioms ir nepatyrusioms: Teigiamus atsiliepimus ir Facebooko komentarus imituojantį dizaino elementą galima tiesiog nupiešti.

Man šiaip įdomu, kodėl niekas šitos prekės dar nepaskundė ir kodėl pardavėjas negavo baudos už klaidinančią reklamą. Juk eilė stebuklingų čiužinių, puodų ir panašių prekių pardavėjų jau susimokėjo baudas už kur kas kuklesnius tikrovės neatitinkančius reklaminius teiginius. O gal tiesiog todėl, kad kaip nurodoma portale – Parduotuvės vadybininkas ir pardavėjas tuo pat metu yra kompanija:
TV Prodaja d.o.o.
Dunajska 113, 1000 Liubliana
DŠ: SI49268341
MŠ: 2262380

Jokio telefono, el. pašto ar kito būdo greitai susisiekti ir įspėti. Ir net jeigu ir yra skundų, mūsų vietinės vartotojų teisių gynimo ir kitos susijusios institucijos turi ribotas galimybes teisiškai paveikti kitoje šalyje registruotą platintoją?

O dabar maloniai laukiu komentaruose jūsų padėkų už sutaupytus 30 eurų.

Komentarai

3 thoughts on “Liekninantis Slim Excelle Kremas: ar verta pirkti?

  1. arūnas says:

    naudojau ir aš galiu pasakyti kad tai pats tikriausias šūdas,niekas nesumažėjo,tad niekam nepatariu net galvoti apie tokią atseit to šūdo tepalo galią.

    Atsakyti
  2. juozas says:

    Jeigu tai visiskas slamstas tai reiketu platesnes reklamos, kad nebutu kvailinami zmones…

    Atsakyti

Parašykite komentarą