Tinginių šeima išbando „Vakarienės prenumeratą“

„Vakarienės prenumeratos“ principas paprastas – sumoki tam tikrą fiksuotą sumą, ir tiesiai į namus tau atveža produktų rinkinį su išsamiais receptais. Viskas sumatuota, labai gražiai ir kompaktiškai supakuota ir telpa į vieną šaldytuvo lentyną. Visi patiekalai – paprastai pagaminami ir užtrunka iki 30 min. Gaminimo instrukcijos surašytos taip, kad suprastų ir vaikas.

Jau senokai mačiau šios paslaugos reklamą internete. Visada pagalvodavau, kad faina mintis, bet neprisiruošdavau išbandyti. Ir štai – prisiruošiau 🙂

logo

Dalinuosi savo patirtimi, ir būsiu dėkinga, jeigu komentaruose pasidalinsite savąja (jeigu, žinoma, jau bandėte šią paslaugą)

Kas man labai patiko:

 • Taupo laiką. Žiauriai taupo laiką. Aš dirbu visą darbo dieną ir po darbo man mažiausiai norisi trankytis po prekybcentrius (ar netgi sėdėti Barboros svetainėje) ir gaišti valandas ieškant internete receptų, galvojant ką čia šiandien pagaminus. Aš mieliau tą laiką praleisčiau su vaikais, ar su vyru žiūrėdama filmą. Su „Vakarienės prenumerata“ visos tos sudegintos ir tuščiai sugaištos valandos pavirto vos į pusvalandį kasdien – tiek kiek užtrunka pagaminti patiekalą. Man asmeniškai – tai didžiausias privalumas.
 • Sukuria mažytę šventę ir išblaško rutiną. Turint mažų vaikų lengva įsivelti į tą užburtą ratą, kai po darbo leki namo, perki visada tuos pačius kelis produktus ir gamini vienodus „saugius patiekalus“, guldai vaikus miegot, ir nusikalęs nulūžti prie teliko. O dabar gi mes laukdavome vakaro kaip mažytės šventės, kurios metu išbandydavom kažką neįprasto ir smagaus, pasijusdavome ypatingai ir praleisdavome vakarą kitaip. Gal kai kas pasakys „bet už tokią kainą galite nueiti į kavinę“. Bet kas turi tris vaikus, supras, kad ėjimas į kavinę vakare, po darbų, su trim vaikais – gali būti nelabai smagus ir nelabai įmanomas dalykas.
 • Kas mane pažįsta, tas žino mano ypatingus „sugebėjimus“ virtuvėje. Aš puikiai sugebu sugadinti net nesugadinamus patiekalus, todėl mūsų šeimoje gamina dažniausiai vyras. O man leidžiama tik išvirti grikių košę. Bet su „Vakarienės prenumerata“ net man pavyko pagaminti skaniai. Receptai labai detalūs, pritaikyti ir nepatyrusiems valgio gamintojams. Jokių nesąmonių iš serijos „įmeskite saujelę druskos“ ar „įpilkite šlakelį sojos“.  Gaminant kažką pagal internetinius receptus – tai būdavo amžinas galvos skausmas – kas tas šlakelis ar ta saujelė? Nes nepataikius – patiekalai būdavo persūdyti arba prėski. „Vakarienės prenumeratos“  arba viskas surašyta tiksliai šaukštais, arba netgi jau pateikiama sumatuota/susverta mažuose indeliuose.
 • Paslaugos teikėjai nesiorientuoja į kaštų taupymą, ir į maisto produktų krepšelį nekrauna pigaus šlamšto. Atidžiai apžiūrėjau visus produktus ir jų sudėtį. Jokių pigių, E prisodrintų lenkiškų produktų. Daugelis produktų – Lietuvos gamintojų. Taip pat buvo produktų iš Kipro, Graikijos, Italijos. Susidarė įspūdis, kad kiekviena morkytė ar paprika atrinkta rankomis. Tokį maistą tikrai norisi duoti savo vaikams.
 • Visi patiekalai originalūs, ypatingi – tokių tikrai niekada nesigamindavome sau namuose. Bet tuo pačiu ir nerizikingi. Nerizikingi ta prasme, kad nebuvo jokių kraštutinių, aštrių skonių, dėl kurių patiekalas pasidarytų tinkamas ne visiems šeimos nariams.
 • Nors mes ėmėm vakarienę dviems, iš tiesų tai tos porcijos yra ne dviems, nebent tie du yra labai alkani arba labai ėdrūs :). T.y. maisto gaunasi tikrai DAUG. Mes pavalgydavom patys, ir dar likdavo dviems vyresniems vaikams paragauti ir įvertinti.
 • „Vakarienės prenumerata“ padėjo „atrasti“ keletą sveikų ir naudingų produktų apie kurių panaudojimą anksčiau neturėjau nė žalio supratimo ir galvojau, kad čia skirta tik kokiems žaliavalgiams :). Pvz. sužinojau, koks afigienas dalykas yra daigintos pupelės.

Dėl ko galėčiau prisikabinti

 • Standartinis užsakomų vakarienių kiekis per savaitę – 4. Būtų smagu ir patogu, jei būtų galima užsisakyti visoms 7 dienoms.
 • Galvoju, kad būtų smagu, jeigu kartu su vakariene būtų galima papildomai užsisakyti ir tinkančius gėrimus. Bet suprantu, kad čia reikia visokių licenzijų ir pan.

O šiaip rimtų priekabių neradau, nors stengiausi 🙂

Mamalogo balas: 5 iš 5.

Kaina:  Nuo 38 iki 68 Eurų, priklausomai nuo to, kiek kartų per savaitę ir kiek asmenų norite pamaitinti.

Kur įsigyti:

Užsisakykite internetu per 2 minutes: VakarienesPrenumerata.lt

Taip pat galite pasižiūrėti Facebook puslapį (jame rasite daugiau informacijos ir kitų vartotojų atsiliepimų):  https://www.facebook.com/VakarienesPrenumerata/

Jums ši paslauga nepatiks, jeigu:

 •  Nematote didelio skirtumo tarp iš Kipro atvežto ekologiško ožkų/avies pieno sūrio ir pigiausio prekybcentriuose parduodamo „sūrio produkto“, kuris pagamintas iš vandens, augalinio aliejaus, pieno miltelių, bulvių krakmolo, ir įvairių E.
 • Prekybos centrų lentynose visada ieškot tik pigiausių/nukainotų  produktų, o jų sudėtis ir kokybė jums nesvarbi.
 • Penkis kartus per savaite valgot dešreles ir keptas bulves, o baltą mišrainę laikot išskirtiniu delikatesu, kuris gaminamas tik per šventes.
 • Turit marias laisvo laiko ir nesugalvojat kaip jį „prastumti“. Todėl kasdien prasitrankyti kelias valandas po žmonių perkištus prekybos centrus – jums yra nieko tokio. Kaip ir nieko tokio sugaišti kasdien po valandą ieškant kokio nors įdomaus recepto internete. Ar laikas nuo laiko sugaišti extra valandą gaminant vakarienę du kartus paeiliui, nes pirmasis patiekalas „nesigavo“, kadangi internetinis receptas buvo lievas.

Žodžiu, jeigu pakliūnate po vienu iš šių punktų, Vakarienės prenumeratos idėja jums atrodys „per brangi“ (nes normalūs produktai kainuoja kiek brangiau nei nupiginti iš E, kiaulių odelių, ragų ir nagų pagaminti produktai) ir „šiaip nesąmonė, nes galima viską sugalvoti ir nusipirkti pačiam, negi čia gaila tų poros papildomų valandų per dieną“.

Ir pabaigai keletas fotkių, apetito sužadinimui:

Halloumi sūrio salotos su apelsinais ir skrudinta šoninė
Halloumi sūrio salotos su apelsinais ir skrudinta šoninė

 

Lašišos didkepsniai su Teriyaki plutele ir kininiais makaronais
Lašišos didkepsniai su Teriyaki plutele ir kininiais makaronais

 

Vištienos ir daržovių daugiaryžis
Vištienos ir daržovių daugiaryžis

p.s. Ar užsisakysiu dar? Taip.

Komentarai

3 thoughts on “Tinginių šeima išbando „Vakarienės prenumeratą“

 1. Laima says:

  Nu nezinau kaip jums su tais ziupsneliais nesiseka. Kad per preska, tai visad galima papildomai isideti 🙂

  Atsakyti
 2. Kristina says:

  Fainas blogas, bet kuo toliau, tuo dazniau atrodo, kad cia komercinis projektas, pridengtas daugiavaikes mamos (seimos) ivaizdziu… Uztat staigiai ir sutrauke didele tiksline auditorija, nes profesionalai raso triju vaiku nesupermamos vardu 🙂 just saying. Skaniu vakarieniu, po to nepamirskit su kakes makes pasta dantukus issivalyt 🙂 o jei jus reali moteris, tai lauksiu jusu realiu postu, smagu skaityti tuos, kur be vieno ar kito produkto reklamos.

  Atsakyti
  1. mamalogas says:

   Kristina, ačiū už komentarą. Jeiu nuosekliai skaitot mano blogą, tai matote, kad mano apžvalgos tikrai nėra reklaminės ir rasite tikrai labai negatyvių pasisakymų apie kai kuriuos produktus (įskaitant tą pačią jūsų minėtą Kakės makės dantų pastą). Dėl kai kurių savo apžvalgų netgi esu sulaukus grąsinimų teismais ;). Jeigu mano tikslai būtų komerciniai – rastumėtė vien pagyrimus tiems, kas man sumokėjo.
   Aš galiu atsakingai pasakyti – kad nei už vieną Mamaloge esančią apžvalgą nesu gavusi nei vieno cento. Jeigu rasite kas man sumokėjo pinigų, kad teigiamai atsiliepčiau – praneškite. Aš jums pati iškart sumokėsiu 100 eurų.:) Atvirai sakant – nėra sumos, už kurią rizikuočiau savo vardu ir sutikčiau parašyti teigiamą atsiliepimą apie prastą prekę. Aš turiu gerą darbą ir pragyvenu iš jo, o blogas – tik mano hobi.
   Jeigu paslauga man faina ir patiko, atrodo vertinga kitoms mamoms – kodėl turiu rašyti blogai apie ją? Būtent dėl to kiekviename įraše ir prašau kitų mamų parašyti atsiliepimus komentaruose, kad nuomonių būtų daugiau. Nes galbūt tik man tą kartą „pasisekė“.

   Girdžiu ir vertinu jūsų nuomonę, kad norisi daugiau įrašų ne apie produktus. Pasistengsiu, kad tokių būtų daugiau 😉
   Ir ačiū už komentarą apie profesionalų rašymą – nesu žurnalistė ar dar kokia rašymo profesionalė. Moku rašyti be klaidų ir tiek. Ir smagu, kad žmonėms tai, ką parašau patinka.

   Atsakyti

Parašykite komentarą