Top 5 mane (ir turbūt daugelį mamų) labiausiai užknisantys komentarai / paauklėjimai

Kaskart įdėjus bet kokį įrašą ar juokelį aš neišvengiamai sulaukiu bent kelių pasikartojančių komentarų/paauklėjimų. Jie kartojasi taip dažnai, kad nusprendžiau jiems skirti atskirą įrašą ir jame sistemingai į minėtus komentarus atsakyti, kad nebereikėtų kartotis ateityje.

 

Mano mėgstamiausias komentaras Nr. 1:
„Pati prisigimdei belekiek tų vaikų ir dabar skundies. Juk iškart buvo aišku, kaip bus sunku…“
 
Ne, brangiosios man nebuvo aišku. Norit tikėkit, norit ne, bet skirtumas tarp dviejų ir trijų vaikų – didžiulis.  Ir jį suprasti kartais įmanoma tik susilaukus trečio.  Ir kas įdomiausia – paaiškėjus, kaip sunku auginti tris – „atgimdyti atgal“ vaikų neišeina.
Jau nekalbu apie tokį dalyką, kad ne viską įmanoma suplanuoti. Yra toks dalykas kaip neplanuotas nėštumas (shit happens net ir saugantis patikimiausiomis priemonėmis), ir ne visų žmonių etiniai ir religiniai įsitikinimai leidžia atlikti abortą.
12799280_895113243942911_8751130593826275931_n

 

Mano mėgstamiausias komentaras Nr. 2:
„Viskas priklauso nuo tavo NORO. Jeigu norėsi, tai spėsi ir pasportuoti, ir paatostogauti, ir į grožio saloną nueiti ir dar knygą paskaityti net ir su penkiais vaikais….“ (Pamokslas dažnai palydimas komentarais iš serijos: va aš turiu 12 metų dukrą ir puikiai viską spėju….)
Ne, ne viskas nepriklauso nuo mano NORO. Viskas priklauso nuo vaikų amžiaus, skaičiaus, sveikatos ir, deja, netgi lyties. Taip pat nuo to ar turiu turtingus tėvus, turtingą vyrą arba kiek uždirbu pati (auklės nepigios, būstas/paskola irgi nepigūs, o gyventi palapinėje su trimis vaikais – negaliu). Taip pat nuo mano darbdavių norų – ir dažniausiai tie niekšai darbdaviai nenori leisti darbo metu užsiimti manikiūrais, apsipirkimais ir kitais asmeniniais reikalais. Jeigu taip jau visiškai atvirai – tai Lietuvoje neretai reikia apskritai džiaugtis jeigu turėdama tris vaikus, sugebi susirasti normalų darbą.
 
Mano mėgstamiausias komentaras Nr. 3:
„Tau tik karjera rūpi, aš tai pernelyg myliu savo vaiką, kad galėčiau be jo ištverti visą dieną. Motinos meilės vaikui niekas neatstos, reikėjo ilgiau pasėdėti su vaiku namie, o ne bėgti į darbą.“
 
Really, brangioji? O vat aš tai savo vaikų visai nemyliu ir jų nepasiilgstu. Įsigijau tuos tris mažyčius padarėlius ir laikau juos savo namuose tik tam, kad paerzinčiau vyrą ir kaimynus. Kas rytą nubudus tegalvoju, kaip greičiau ištrūkti į darbą. Kad tik kuo toliau nuo vaikų….
O jei rimtai – negi taip sunku tai suvokti, kad ne visi žmonės gali sau leisti nedirbti? Ir klausimas nėra tame ar nupirksi vaikui naują žaislą. Klausimas tame ar gyvensi namuose, ar gatvėje, ar turėsi ką padėti vaikams ant stalo.

 

Mano mėgstamiausias komentaras Nr. 4:
Vaikai – didelis džiaugsmas. Kaip išvis galima negatyviai kažką kalbėti apie vaikų auginimą? Kas tu per motina išvis?!!!!“
Panašu, kad man tiesiog nepasisekė šiam gyvenime tiek su vaikais, tiek su pačia savimi. Mano vaikai nekakoja žemuogėmis kvepiančiomis vaivorykštėmis, nemažai verkia ir sujaukia namus. Be to – nuolat eina sienomis ir bando nusižudyti bei nužudyti vienas kitą, užsiimdami akrobatiniais triukais. Mano organizmas sunkiai atlaiko vos trijų valandų miegą per dieną.
Arba aš dar neatradau tų narkotikų, kuriuos vartojat jūs. O gal aš vis tik sugebu sau pripažinti ir garsiai tiesą, net jeigu ji „nepatogi“ ir nelabai maloni?
Gulintis vaikas
Ir be abejo, paskutinis, bet ne mažiausiai svarbus komentaras Nr. 5:
Pas tave tiek negatyvo – matosi, kad tu pavargusi ir veikiama hormonų. Geriau eik pasiilsėk ir išsimiegok.“
No shit. Kol nepasakei, tol praktiškai nebuvau pastebėjusi, kad esu neišsimiegojusi ir pavargusi….Tai va kodėl pas mane tiek daug sarkazmo…
Skubiai bėgu nusnūsti, ir kodėl gi aš nepadariau to iki šiol?
Ai, va kodėl….
labai rimtos priezastys
Ir dar truputėlį todėl:
13872768_998909036896664_6123424056766800265_n

 

Bet labiausiai tai todėl:
12800158_896397560481146_7213660659719717418_n
Labos nakties, su meile aš 😉

Komentarai

2 thoughts on “Top 5 mane (ir turbūt daugelį mamų) labiausiai užknisantys komentarai / paauklėjimai

  1. Diana says:

    Mes kolkas 2 turim vienam 4 kitai 1.5 ojej kiek problemu buna, ir tie komentarai tikrai nezmoniski 😀 tos super mamos, arba dar vienas zmogus su savo „as viska spedavau vaikai nuostabus dziaugsmas“ na taip tarp jos vaiku 6metu skirtumas…. ir turejo tikrai pagalbininku nemazai zmogus….

    Atsakyti
  2. vika says:

    Maciau viena laida per tv, kai kazkokia grazuole pasakojo, jog jai visi sake, kad bus sunku su trim vaikais. O ji tokia dziaugsminga tokia laiminga, sako, kac cia gali buti sunkaus, viskas puiku. Ir tik paskui pasisake, kad pas ja dirba dvi aukles, namu tvarkytoja, vireja ir dar bele zino kas….

    Atsakyti

Parašykite komentarą