Valentino dienos dovanų idėjos „užsikasusioms“ mamoms

Pagyvenus kelis metus santuokoje ir/ar susilaukus vaikų – nori nenori Valentino dieną pradedu traktuoti šiek tiek kitaip. Iš bene svarbiausios metų šventės, kuriai anksčiau pradėdavau ruoštis prieš mėnesį, ji neretai pavirsta į „o velnias, ryt Valentinkė, dar neturiu dovanos. Ką dabar daryt?“. Ir ne todėl, kad meilė būtų išgaravusi. Tiesiog suaugau, subrendau ir nebe taip reikia tų pompastiškų meilės prisipažinimų ir blizgančių širdelių. Laiko pasiruošimui nėra dėl objektyvių priežasčių (3 maži vakai). Maža to, Valentino diena paprastai būna per patį gripo sezono piką, kai mažiausiai norisi su vaikais grūstis į prekybos centrus ir ieškoti dovanų.
Dovanoti pūkuotų zuikučių su širdelėmis jau nebesinori. Romantika nuslūgus. Bet pasveikinti reikia. Todėl stengiuos ieškoti kažko per vidurį tarp praktiškos ir romantiškos dovanos. Kažko, kas nekainuotų kostmoso, bet subtiliai parodytų mano vyrui, kad jis man svarbus, ir aš apie jį pagalvojau. Kažko, ką galima būtų gauti su pristatymu tiesiai į namus, nesitrankant po Akropolius.

Pasidariau idėjų sąrašą ir dalinuosi su jumis. Jeigu jums šiek tiek palengvins priešvalentininius rūpesčius – labai džiaugsiuos.

Maistas į namus ar į darbą

Turbūt pats lengviausias ir mažiausiai parkių sukeliantis variantas, kuriuo gali pasinaudoti visiškai paskutinę minutę. Manau, kad patiks daugeliui vyrų. Ir kas svarbiausia – nelabai svarbu koks jūsų biudžetas – galite maloniai nustebinti vyrą ir turėdamos 10, ir turėdamos 100 Eurų.
Tereikia sugalvoti, koks patiekalas jūsų brangiausiąjį pradžiugintų labiausiai. Sušiai? Kinų maistas? O gal ypatingos spalvotos spurgos su užrašytu jo vardu? Pvz. Mdonuts gali jūsų antrajai pusei pristatyti norimo skonio spurgą, kurios dydis bus maždaug 25 cm. Ir ant jos užrašys jūsų norimą frazę:

megadonut spurga
Užsakyti tokią spurgą galite per www.foodout.lt (reikia užsakinėti iš vakaro).

Galite užsakyti, kad pasirinktą maistą atvežtų į namus ir patiekti kažkaip ypatingai (pvz. sudėlioti sušius širdelės forma). Galite nusiųsti jam į darbą ir padaryti malonų siurprizą.

Kaina:
Nuo 5 eurų iki … daug. 🙂
Kur surasti:
Teks užsakinėti maistą tokiu būdu, kuris leistų jums iš anksto apmokėti. Juk nepasakysite vyrui „brangusis, čia tau į darbą siunčiu šventinių sušių, turėk pasiruošęs 15 Eurų už juos sumokėti..“.
Siūlau pasinaudoti maisto į namus pristatymo platformomis: www.lekste.lt arba aukščiau minėtu www.foodout.lt. Leidžia sumokėti užsakymo metu kortele, pavedimu ir kitais būdais.

Unikali apyrankė su tavo norimu užrašu JAM arba Jums ABIEMS

Man labai gražios apyrankės, kurias gamina BeeWood.lt. Jie taip pat gamina raktų pakabukus, pinigines ir net medines peteliškes.
bewood apyrankes

Kaina: nuo 19 iki 40 Eurų.
Kur surasti: Beewood Interneto svetainė arba Facebook’o puslapis
Ar pristato į namus? Taip.
Kaip greitai galima gauti: Šiek tiek priklauso nuo užsakymų krūvio. Kažkada teiravausi, žadėjo, kad per 3 dienas pagamins ir atveš. Galite pasiklausti jų Facebook puslapyje prieš darydamos užsakymą.

Romantiškas ir stilingas puodelis

Mane veža „Nieko rimto“ puodeliai. Plonytė linija ir viena kita sparnuota frazė kartais geriausias būdas papasakoti apie Meilę. Kainuoja nepigiai, bet ir kokybė atitinkama. Tokį galima dovanoti ir išrankesniam vyrui.

Svarbu: nors nuotraukos ir aprašymuose to nesimato, nemaža dalis puodelių yra didesni nei įprastai. Aš užsisakiau tris ir tikėjausi gauti standartinio dydžio puodelius (200-300 ml), o atkeliavo puslitriniai puodeliai. Tai laimė, kad mano vyras mėgsta gerti po daug arbatos 🙂 Bet turėkit omenyje ir įsivertinkit ar jums tiks. 🙂

nieko-rimto-puodeliai

Kaina: 5-11 Eur.
Kur surasti: ČIA
Ar pristato į namus? Taip.
Kaip greitai galima gauti: Nežinau, gal man čia labai pasisekė, bet užsakius naktį, 23 valandą – jau ateinančios dienos rytą sulaukiau skambučio ir 10 valandą ryto siuntinys buvo pristatytas. Bet gal čia tik laimingas sutapimas. Dėl viso pikto, siūlau užsisakyti prieš 5 dienas, ypač jei esate ne iš Vilniaus.

 

„Nieko rimto“ leidyklos Valentino atvirukai

valentino atvirukas

Kaina: 0,40-1,00 Eur.
Kur surasti: Štai čia.
Ar pristato į namus? Taip.

Žinoma, turbūt nėra prasmės užsakinėti vieną atviruką, nes pristatymas kainuos brangiau, nei pati dovaną. Bet jeigu perkate iš „Nieko rimto“ puodelį ar kitą suvenyrą – nepamirškite prigriebti ir mielo atviruko.

Linksmos ir labai kokybiškos kojinės

Dabar turbūt pasakysit – nuuuu, koooojinės, visai jau į lankas nuvažiavai. Argi čia dovana? Bet tikrai yra vyrų, kurie tokia dovana apsidžiaugs (pvz. mano vyras :)). Juolab, kad kai kurios kojinės išties gali būti naudojamos kaip aprangos aksesuaras – čia tais atvejais jeigu jūsų vyras drąsus, stilingas ir nevengia ryškesnių spalvų.

Kelios idėjos:
Labai kokybiškos, stilingos, įpakuotos prabangioje dėžutėje ir, deja, brangios kojinės iš SockBeat. Išrankiam vyrui.
Rasite čia.

sockbeat-kojines

Didžiojoje Britanijoje pagamintos, kokybiškos ir originaliai įpakuotos „Jaukaus Vakaro JAM“ kojinės. Rasite čia.

kojiniu-namai

Jeigu dovanėlei turite nedidelį biudžetą, o jūsų vyras labiau konservatyvus – gal jums patiks kojinės „Savaitėlė“. Pasižiūrėti galite čia.

kojines-savaitele

Kaina: Nuo 9 iki 29 Eurų. Žiūrint kurį variantą pasirinksite.
Ar pristato į namus? Taip.
Kaip greitai gausite? Per 3-5 dienas.

Specialus komentaras visoms, kurios nori pašūkauti, kad š… čia o ne dovanos, nesąmonė šitie pasiūlymai ir pan.: pasiūlykit savo idėjų komentaruose. Naudos visoms bus iš to daugiau.

Komentarai

Parašykite komentarą