“Bučkis Prieš Miegą” – viena mieliausių mano matytų knygelių mažiukams

Pasidalinti straipsniu

Taip apie knygas sakau retai, bet esu beveik tikra, kad į šią knygą įsimylės tiek jūsų vaikas, tiek jūs. Bent jau aš – esu sužavėta tikrąja to žodžio prasme ir dabar visoms draugėms šią knygą siūlau.

„Bučkis prieš miegą“  – interaktyvi knygelė, t.y. ji ne tik skaitoma, su jai ir žaidžiama, mažylis gali ir turi atlikti tam tikrus labai labai smagius veiksmus – pasirūpinti mažaisiais draugais ir juos sumigdyti. Knygos tikslas – padėti mažyliui nusiraminti prieš miegą, pasikrauti teigiamų emocijų ir, žinoma, lengviau užmigti.

Knygos puslapiai yra žaisliukų-gyvūnėlių kambariai. Prie knygos pridėtos didelės kartoninės žaisliukų figūrėlės – zuikutis, paršelis, meškiukas ir tigriukas-kačiukas. Taip pat kartoniniai daiktai – dantų šepetėlis, muilas, šukos, vandens stiklinė, žaislinis meškutis ir t.t. O vaikas turi gyvūnėlius suruošti miegui  – nuprausti, išvalyti dantis ir paguldyti miegoti į jų popierines lovas. Kiekvienas gyvūnėlis turi ir mėgiamą rutiną prieš miegą – pvz. kačiukas mėgsta, kai jam sušukuojami ūsai (šukas paskui reikia įdėti į jo spintelę knygoje). Paršelis mėgsta, kai jam pasekama pasaka (pasakų mini knygutę taip pat reikia įdėti į paršelio spintelę) ir t.t.

buckis-pries-miega-kaciukas

Suruošęs ir pabučiavęs gyvūnėlius, vaikas juos paguldo į jų lovas. Tikras popierines lovas:

buckis-pries-miega-parselis

Kodėl knyga nereali? Nes pirmiausia ji žiauriai cuuuuute :). Ji tikrai patiks jūsų vaikui ir padės jam pasiruošti naktiniam miegui – nes nu jeigu jau suguldei mažuosius draugus iš knygos ir įkalbėjai juos miegoti, tai kažkaip ir pačiam mažiau lieka argumentų neiti gulti.

“Bučkis prieš miegą” tikrai lavina emocinį intelektą ir kūrybiškumą, moko gražiai rūpintis kitais, rodyti kitiems meilę ir dėmesį. Ir labai labai pozityviai nuteikia prieš naktinį miegą. 🙂

atsisiusti

 

Beje, visos figūrėlės dvipusės – vienoj pusėj gyvūnėlis atmerktom akytėm. Kitoj – užmerktom.

Žiūrint iš praktinės pusės – knyga kietais viršeliais, puslapiai taip pat gana storo kartono. T.y. pritaikyta mažesnio amžiaus vaikams, kurie įprastas knygas sugeba suplėšyti per vieną kartą.

Nežinau ar ši knyga kur nors pasaulyje tapo bestselleriu, bet tikiuosi, kad taip. 🙂 Nes ji tikrai to nusipelnė.

Kokiam amžiui skirta?

Manyčiau nuo 2.5 metų iki kokių 5 (vaikas vaikui nelygu). Nors ant knygos parašyta, kad rekomenduojama nuo 3 metų. Mano 2.5 m. ir 4 metų sūnums labai patiko. Septynmetis sūnus, žinoma, visai nesidomėjo.

Kur gauti:

Galit pirkti tiesiai leidykloje, ČIA.

Galit kokioje įprastoje populiaresnėje knygų e-parduotuvėje, pvz. Knygos.lt

Nežinau ar yra didžiuosiuose prekybos centruose – bent aš nepastebėjau.

Kiek kainuoja:

Nuo 11.47 Eur – čia mažiausia kaina, kurią mažiau. Priklausomai nuo to, kur pirksite, gali būti ir keliais Eurais brangiau.

Mamalogo balas:

5 iš 5

Jei ieškosite fiziniuose knygynuose – knyga atrodo va taip:

buckis-pries-miega-535x742


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų