Vaikas mokosi valgyti? Tada ši “I CAN” vaikiškų šaukštelių apžvalga – jums!

Pasidalinti straipsniu

Sunku būtų ir suskaičiuoti kiek skirtingų vaikų maitinimo šaukštelių išbandžiau, kol išmokiau savo tris drakonus valgyti savarankiškai. Todėl nusprendžiau, kad jau atėjo laikas su jumis pasidalinti savo atradimais šioje srityje 🙂

Šioje apžvalgoje noriu pasidalinti įspūdžiu apie šaukštelius, kurie tikrai iš esmės skiriasi nuo kitų ir paliko man geriausią įspūdį. Deja, Lietuvoje jais prekiauja dar mažai kur, bet tikrai įmanoma surasti. Kalbu apie švediškus “I CAN” (išvertus reiškia “aš galiu”).

 

KAS PATIKO

  1. Vaikiškai rankytei – nu labai patogu. Tiesiog iškart pasimatė skirtumas, kai sūnus bandė valgyti su kitu, irgi vaikišku šaukšteliu, kuris turėjo klasikinį ilgą kotą, ir paskui pabandė su “I CAN”. Laikymo rankena ­nulenkta žemyn, su tokia lengviau pasemti maistą. Ant rankenos esantis snapelis suteikia papildomą atramą laikant jį rankoje, todėl maža vaikučio rankytė nepavargsta. Pats šaukštelis gana gilus, iš jo taip neišbyra maistas ir daug daugiau maisto patenka į vaiko burnytę – net jei tas maistas yra sriuba. 🙂
  2. Labai gražus, paukščiuką primenantis dizainas – todėl mano mažiausiam sūnui labai patiko. Būna įvairių spalvų – ir mergaitiškų, ir berniukiškų, ir neutralių.
  3. Sudėtyje nėra BPA ir PVC kenksmingų medžiagų, šaukšteliai sertifikuoti ir atitinka visus ES keliamus reikalavimus produktams, skirtiems vaikams. Pagaminta ne kokioje Kinijoje, o Švedijoje ir bent jau man tai yra savotiškas kokybės garantas.
  4. Tikrai kokybiški, galima plauti indaplovėje – po daugybės plovimų ir ilgalaikio naudojimo – išorinis vaizdas nė trupučio nepasikeitė.

Kaina: 8.49 Eur už rinkinį. Rinkinyje būna du šaukšteliai.

Kur nusipirkti: Internetu galite pirkti iš Voverytės butikėlioApskritai tai, jei pirksite šaukšelius, rekomenduoju pirkti šaukštelius ir tada jau ribotai dairytis po šią e-parduotuvę – joje itin daug iškirtinių ir gražių daiktų vaikams, kurių šiaip didžiosiose parduotuvėse tikrai nepamatysit. Atsilaikyti bus sunku ir turėsit papildomų išlaidų. :))

Mamalogo balas: 5 iš 5.


Pasidalinti straipsniu

Viena mintis apie “Vaikas mokosi valgyti? Tada ši “I CAN” vaikiškų šaukštelių apžvalga – jums!

  1. O ar paskui nebus taip, kad vaikas nenorės pratintis prie įprastinės formos šaukštų ir esant kur nors svečiuose kils isterija, kad nėra jo šaukšto? 🙂

Parašykite komentarą

Į viršų