Kobi Yamados Knygos “Ką Daryti Susidūrus Su Problema” Apžvalga

Pasidalinti straipsniu

“Apkabink mėnulį” jau tapo viena mylimiausių mano leidyklų, nes praktiškai visos jų išleistos knygos vaikams nusipelno vietos kiekvienos šeimos su vaikais lentynoje. Ir kai aš ieškau dovanos vaikui, visada pirmiausia peržvelgiu “Apkabink mėnulį” asortimentą, nes su jų knygomis prašauti būtų sunku – praktiškai visos išleistos knygos yra pelniusios įvairius tarptautinius apdovanojimus ir pripažintos bei mylimos tėvų bei vaikų daugelyje šalių.

Šią vasarą į mano rankas pakliuvo lavinanti šios leidyklos išleista Kobi Yamados knyga “Ką daryti susidūrus su problema”. Knyga moko pozityvaus elgesio ir mąstymo susidūrus su sunkumais. Su vyriausiu sūnum skaitėm visą vasarą, bet aprašyti prisėdau tik dabar.

Knyga yra gana netradicinio formato – mūsų lietuviškai akiai kiek neįprastos iliustracijos, ir kiekviename puslapyje vos keli sakiniai teksto. Nuvilsiu tuos, kurie tikisi, kad užteks šią knygą įduoti į rankas vaikui ir to bus gana – vaikas stebuklingai išmoks spręsti problemas. Ne. Ši knyga yra įrankis, priemonė, kuri padės vaikui diegti supratimą, kad problema – ne pasaulio pabaiga. Ir kad susidūrus su problema – laukti, kentėti, slėpti ją – nėra tinkamas elgesys. Knyga padeda išmokyti vaiką, kad problemos reikia ne vengti, o ieškoti sprendimo, ir tuo pačiu parodo, kad kiekvienoje problemoje slypi galimybė. Tačiau, norint, kad knyga būtų efektyvi – tikrai reikės ir tėvų indėlio, paaiškinant kai kuriuos momentus ir pateikiant realių gyvenimiškų ir vaikui suprantamų pavyzdžių su konkrečiomis problemomis.

Kalbant apie vaikų amžių – manau, kad ši knyga bus efektyvi nuo ~4 m. iki neriboto amžiaus 🙂 (taip ir taip, ir suaugusiems verta prisiminti tam tikrus, knygoje įvardintus dalykus).

Ši knyga laimėjo aukso medalį „Mamų pasirinkimo“ apdovanojimuose, aukso medalį „Moonbeam“ geriausių vaikiškų knygų apdovanojimuose ir Kristoferio apdovanojimą už aukščiausias vertybes atspindinčią literatūrą. Ir laimėjo ne be reikalo. Pirkdama Kalėdines dovanas draugų šeimoms, tikrai pirksiu ir dar kelis šios knygos egzempliorius, nes tikiu, kad tokią knygą būtina turėti.

Kaina: 7.90 Eur

Kur pirkti: Tiesiai iš leidyklos arba knygynuose.

Mamalogo vertinimas: 5 iš 5.


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų