Liepkalnio pramogų parkas – kodėl verta aplankyti ir ką būtina žinoti

Pasidalinti straipsniu

Šįkart – Liepkalnio pramogų parko apžvalga ir keletas trumpų patarimų apie svarbius dalykus, kurie padės laiką ten praleisti maksimaliai gerai ir dar sutaupyti.

Pramogų Liepkalnio parke yra tiek, kad veikti ten ką yra savaitę :), ypač turint omenyje, kad kai kurias pramogas vaikai norės kartoti N kartų. Parke rasite:

  • Vasaros rogutes;
  • Tubingą arba linksmuosius kalnelius;
  • Batutus su gumomis;
  • Superinį ekskavatorių patiems mažiausiems;
  • Elektrinius dviračius;
  • Specialius paspirtukus riedėjimui nuo kalno;
  • Pripučiamą pilį ir žaidimo aikštelę mažiausiems;
  • Karstynių parką su dvejomis trasomis;
  • Kavinę su specialiais patiekalais vaikams;
  • Įspūdingą kraštovaizdį, kai Vilniaus apylinkės kaip ant delno ir gera yra tiesiog pasėdėti ir pasigrožėti.

liepkalnio-vasaros-pramogos

Parko teritorija gana didelė ir tuo pačiu viskas išdėstyta patogiai ir kompaktiškai. Man labai patiko, kad palikę vyriausią vaiką karstynių parke, mes galėjom eiti į pripučiamą pilį, tubingą ir visą tą laiką vyresnėlis buvo mums puikiai matomas, todėl jautėmės ramiai.

Nustebino labai draugiškas ir gerai apmokytas personalas. Neslėpsiu, aš kažkaip buvau įpratusi, kad įvairiose pramogų vietose studentiško amžiaus jaunuoliai, ypač vaikinai – geriausiu atveju su vaikais bendrauja šaltai, o neretai ir nevengia parodyti, kad tie maži, nuolat išdykaujantys šmikiai juos jau užkniso. Buvo gražu pažiūrėti kaip gražiai ir kantriai vaikams vedė apmokymus karstynių parke, su visais privalomais “šaunuolis, nebijok – tu tikrai saugus”.

karstynes-liepkalny

Ką svarbu žinoti vykstant į parką

   • Avalynė – nerekomenduoju eiti su šlepetėmis, kroksais ir pan. Taip avint ne tik draudžiama naudotis tam tikromis pramogomis, bet netgi ir fiziškai būtų labai nepatogu ar net pavojinga. Siaukitės normalias basutes ar batelius kurie negali nukristi aktyviau pamakalavus kojomis, tas pats galioja vaikams.
   • Būtinai turėkit kepures ir saulės kremą – parkas labai aukštoje vietoje, nuolat pučia lengvas vėjelis, todėl karščio nesijaučia, bet saulė kanda labai gerai.
   • Vaikams iki 3 metų pramogų kiekis labai apribotas. Na taip, jeigu jūsų vaikui kokie 2-2.5, jis nėra labai smulkus, tai “sueisite” už trimetį. Bet jeigu vaikas dar jaunesnis, tai galės realiai naudotis tik pripučiama pilimi ir žaidimų aikštele. Kas žinoma nėra taip blogai, nes bent jau bus kuo jį užimti, kol vyresni broliai ar sesės pramogaus kitur.
   • Parkas dirba labai ilgai, iki 22:30 (sekmadienį iki 22:00). Turbūt vienintelė pramogų šeimai vieta Vilniuje, kuri veikia taip ilgai. Todėl laisvai galit nulėkti ir po darbų.
   • Judėti su vežimėliu – įmanoma, tačiau tikrai nėra patogu. Todėl rekomenduoju pasiimti ir nešynę, jeigu ją turite. Visiškai šalia parko yra automobilių stovėjimo aikštelė, todėl jei vaikas norės nusnūsti – vežimėlį bet kada galėsite atsivežti.

ekskavatorius-liepkalny

Kaip sutaupyti ir už pigiau – pramogauti daugiau

Už pramogas Liepkalnio parke atsiskaitoma žetonais.

   1. Kuo daugiau žetonų pirksite, tuo mažesnė bus vieno kaina. Todėl jei planavote važiuoti su draugais – tai labai gera mintis, gerokai sutaupysite. Nebijokite, kad keli žetonai atliks – juos tiesiog galėsite panaudoti kitą dieną. Nors šiaip kasdien ten duoda vis kitos spalvos žetonus, bet mes turėjom atlikusių iš kitos dienos, ir mums juos kasoje be problemų pakeitė į tą dieną galiojančius žetonus.
   2. Pasirinkę pramogą, neskubėkite mesti žetonų – atidžiai pasižiūrėkite, gal yra kažkokių specialių pasiūlymų. Pvz. linksmuosiuose kalneliuose (kur čiuožiama su padanga) vietoje to, kad mokėti vieną žetoną už nusileidimą, galima sumesti tris žetonus ir čiuožinėtis 30 minučių.
   3. Parke yra pramogų kurios teikia daug džiaugsmo ir adrenalino, bet vos kelias minutes (pvz. vasaros rogutės), taip pat tokių, kuriose vaiką galima užimti visą valandą. Rekomenduoju visada pradėti nuo tų “ilgųjų”, nes vaikas jausis gavęs pakankamai adrenalino ir bus mažiau išlaidų ir prašymų “pakartot” trumpąsias pramogas (turiu omenyje rogutes ar tubingą). Mes pvz. visada pradedam nuo karstynių parko, kur ką veikti yra valandą, ir vaikai ten gerai nusikala. 🙂
   4. Užkandžiai – nepamirškite jų. Liepkalnio parke tikrai yra daugybė vietų prisėsti ir paužkandžiauti ant žolės, grožintis fantastiškais vaizdais į Vilniaus apylinkes. Žinoma, ten yra ir kavinė, bet pačios žinot, kad mažieji kartais nori užkandžiauti kas 20 min, ypač kai laiką leidžia aktyviai.

liepkalnio-kavine

Kur rasti:

Minsko plentas 2, Vilnius. Žemėlapį rasite čia: http://liepkalnis.lt/kontaktai/

liepkalnio-batutai

Mamalogo balas:

5 iš 5. Šiaip tai norėtųsi duoti šešis balus iš penkių, nes nu labai labai patiko  🙂

 

Ir pabaigai – taip, parkas turi vieną trūkumą. Išvesti iš jo vaikus visada būna labai sunku:

img_5533

 

 


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų