Mokomės Skaityti Su Daug Juoko

Pasidalinti straipsniu

Nuo rugsėjo mano vyriausias sūnus eis į mokyklą, todėl susigriebiau, kad reikia skirti daugiau laiko jo ruošimui mokyklai.

Na, pačios žinot – supermamų vaikai jau nuo 6 mėnesių suplauna indus ir kuria eilėraščius. Todėl baisu pagalvot, ką jie moka atėję į pirmą klasę. Pagalvojau, kad man vaikui tarp jų gali būti nejauku ir reikia susiimti. Šiek tiek skaityti mano vyriausias tinginys jau moka (ačiū mano sesei mokytojai, kuri nežinau kokiu būdu pasiekė tokio rezultato). Bet žiauriai tingi. Todėl teko ieškoti knygos, kuri ne tik būtų pritaikyta mokytis skaityti, bet dar ir galėtų sudominti skaitytoją, kuriam pakišus knygą po nosim – prasideda viso pasaulio nelaimės. Suskausta akis ir galvą, baisiai užsinori valgyti ar į WC, trukdo “per garsiai tiksintis laikrodis” ar triukšmingai per miegus alsuojantis brolis. Iš esmės, kai paprašau paskaityti, prasideda scenos analogiškos toms, kurios būna kai paprašau eiti gultis nakties miego.

Visai netyčia atradau, kad leidykla “Nieko rimto” turi specialią knygų seriją, skirtą specialiai besimokantiems skaityti. Serija vadinasi “Aš skaitau”. Priklausomai nuo sudėtingumo, knygelės gali būti priskirtos 1, 2 arba 3 lygiui. Mes išbandėm pirmo lygio knygą “Katinėlis Juodis ir nerodėlis lietutis”.

Katinelis-Juodis-Nedorelis-lietutis

Sūnus pirmiausia pervertė kelis puslapius, žiūrėdamas iliustracijas. Iliustracijos jam sukėlė daug juoko ir kikenimo. Ir tuo pačiu kažkaip atsirado daugiau susidomėjimo ir noro skaityti. Už tai knygai – didelis pliusas.  Pusę knygos perskaitė pats iškart, kitą pusę, pareikalavo, kad perskaityčiau aš.

Teksto kiekviename puslapyje labai nedaug, jis atspausdintas didelėmis raidėmis.  Pagrindinis dėmesys knygoje skiriamas spalvingoms, gražioms ir smagioms  iliustracijoms. Pati knyga – labai kokybiška, kietais viršeliais. Žodžiu, pritaikyta daugkartiniam vartymui mažomis neatsargiomis rankytėmis.

Nors formaliai knyga skirta mokytis skaityti, bet dėl smagių iliustracijų ir paprastos bet smagios istorijos – manau, kad patiks kiekvienam pypliui nuo maždaug 2 iki kokių 7-8 metų. Žodžiu, labai rekomenduoju. O aš pati eisiu ieškoti kitų šios serijos knygų.

Skaitome katineli juodi

Kaina: 4.05 Eur

Kur pirkti: Aš pati, kaip visada, labiausiai mėgstu pirkti internetu. Pigiausia, kiek man pavyko rasti, buvo čia:

http://www.niekorimto.lt/knygos/katinelis-juodis-nedorelis-lietutis_3176

Bet jeigu mėgstate knygas prieš tai pačiupinėti, pavartyti ir susipažinti artimiau,  tai manau rasite daugelyje didžiųjų knygynų. Bent jau Pegase tai tikrai mačiau.

Mamalogo balas: 5 iš 5.

 

 


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų