Natūralaus “Kvapų Namų” dezodoranto apžvalga: Keista, bet veikia :)

Pasidalinti straipsniu

Neslėpsiu – nors savo vaikams visada ieškau ekologiškų higienos priemonių ir kosmetikos, tačiau kai perkuosi sau – efektyvumas man svarbiau nei ekologija. Taip pat neslėpsiu, kad turėjau stereotipą, kad tam tikros ekologiškos kosmetikos priemonės, pvz. dezodorantai nuo prakaito – neišvengiamai yra mažiau efektyvios lyginant su geromis neekologiškomis priemonėmis. Tai vat – “Kvapų namų” dezodorantas “Balzaminiai šalavijai” šitą stereotipą siugriovė.

kvapu-namu-dezodorantas-balzaminiai-salavijai

Pati tokio tikrai niekada nebūčiau pirkus. Dezodorantą nusipirkau tik kai man jį rekomendavo mylimiausia draugutė <3 ir kai paskaičiau labai pozityvią jo apžvalgą puslapyje KosmetikosDNR. Esu išbandžius daug įvairių ir tikrai brangių dezodorantų, antiperspirantų etc. Bet kažkaip dažniausiai jau po 4-5 valandų jų poveikis realiai baigdavosi ir pradėdavo jaustis prakaito kvapas, kas labai nesmagu.

“Balzaminių šalavijų” dezodorantas man labai patiko dėl kelių priežasčių:

  • Tikrai efektyvus ir tikrai gana gerai “atlaiko” nuo 7 ryto iki 18 vakaro net ir gana karštą dieną. T.y. jokio prakaito kvapo. Ir tai svarbiausias privalumas.
  • Netepa drabužių – tiesa aš paprastai nenešioju juodų rūbų, renkuosi šviesesnes spalvas. Tai už grynai juodą spalvą neatsakau – netestavau.
  • Patogiai užsitepa – dezodorantas yra rutulinis, tinkamos konsistencijos, rutuliukas neuždžiūva.
  • Malonus papildomas privalumas – natūrali sudėtis. Pagrindinė dezodoranto veiklioji medžiaga yra amonio alūnas – natūralus mineralas, savo sudėtyje turintis aliuminio, tačiau jo molekulės yra per didelės, kad įsiskverbtų giliau į odą ir “susiūtų” prakaito poras, todėl alūnas veikia ne kaip antiperspirantas, o kaip dezodorantas – stabdo blogą kvapą sukeliančių bakterijų vystymąsi ir nesikiša į natūralius prakaitavimo procesus. Šiam dezodorantui naudotas natūralus, o ne sintetinis alūnas (sintetiniame gali būti kenksmingų medžiagų). Taip pat sudėtyje yra dvi odą kondicionuojančios medžiagos, ir 6 eteriniai aliejai, kurie taip pat pasižymi antibakteriniu poveikiu ir prisideda prie nemalonaus prakaito kvapo mažinimo.
  • Nedirgina odos. Nors KosmetikosDNR buvo nurodyta, kad dezodorante esantys eteriniai aliejai gali dirginti odą po depiliacijos – tačiau aš jokio perštėjimo, paraudimo ar kitų nemalonių pojūčių nepatyriau, net kai naudojau dezodorantą iškart po depiliacijos.

Kas galėtų būti geriau:

  • Ilgokai džiūsta. Kokių 10-15 min. Todėl šis dezodorantas tiks naudojimui namie ryte, bet nebus labai patogus jei norite kažką įsimesti į rankinę ir turėti šalia greitam panaudojimui “jei iškiltų reikalas”. Na bet efektyvumas atperka šį mažą nepatogumą.
  • Kvapas. Nesu tikra ar čia trūkumas, nes daliai tikriausiai jis patiks, o daliai – ne.

Kvapas:  Arba patiks arba ne. Apskritai mėgstu, kai dezodorantas turi tą vadinamąjį švaros kvapą. “Balzaminių šalvijų” dezodorantas man kvepia tiesiog… šienu 🙂 Tai nėra erzinantis, bet ir ne pats mėgstamiausias mano kvapas.  Bet pasitepus, kvapo praktiškai nesijaučia, jis nėra intensyvus, ir šiuo konkrečiu atveju – tai privalumas 🙂

Kaina: 10.70 Eur už 50 g. Dezodorantas skalsus – naudoju jau virš mėnesio kiekvieną dieną ir tikrai neišnaudojau dar nė pusės.

Kur pirkti: Aš atsisiunčiau iš “Kvapų namų” el. parduotuvės Aromata.lt, kuri beje, tikrai nepatogi – išsirenki prekes. Tada reikia luktelėti, kol patikrins ar jų yra sandėlyje. Tada po kelių valandų atsiunčia sąskaitą, kurią reikia apmokėti. Na, o apmokėjus, prekės atkeliauja jau tikrai greitai.

 

 


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų