Patarimai kaip pasirinkti gerą langų valytuvą ir mano turimo Electrolux WellS7 valytuvo apžvalga

Pasidalinti straipsniu

Na ką – senokai jau reviewinau techniką:). Šiandien atėjo eilė langų valymo siurbliui – daiktui, kuris labai reikalingas vasarą.

Rinkdamasi iš pradžių linkau prie Karcher gaminių, netgi pasiskolinau vieną pabandymui iš draugės, bet truputį nusivyliau. Nežinau, ar nemokėjau juo naudotis, ar kame buvo bėda – bet valant ant lango liko tokių ruoželių. Be to – valymo metu intensyviau pasukiojus patį valytuvą, mano rankų nuolat lašėjo ir tekėjo vanduo. O labiausiai užkniso tai, kad batarkė išsikrovė išvalius trečdalį langų – veikė nepilnai pusvalandį.

Rinkdamasi skaičiau nemažai visokių užsienietiškų apžvalgų ir dabar mano namuose ”apsigyveno” Elektrolux WELLS7 langų ir kietų paviršių valytuvas.

Bendras įspūdis toks:

  • Akumuliatorius “laiko” – maždaug 1.5 val. Per tiek laiko aš spėju išsivalyti visus savo namo langus iš vidaus.
  • Palyginti lengvas – nevargina rankų.
  • Tylus. Ant dėžės rašo, kad 60 decibelų. Aš nesuprantu apie decibelus, bet realiai kitame kambaryje miegančių vaikų nepažadina 🙂
  • Bent kol kas niekur nevarva, net kai siurblį visiškai pasuku šonu, pvz. valydama stiklinio stalo apačią.
  • Nelieka ruoželių. Tiesa, tikrai sąžiningai prabrūžinu langą viena kryptimi. Nenorėjau rizikuoti ir žiūrėti kas bus, jei su siurbliu braukysiu skersai-išilgai 🙂
  • Gerai nuvalo ne tik langus. Labai apsidžiaugiau, kad puikiai išvalė mano vonios plyteles, kurios net nėra lygios, o turi tokį kaip ir raštą, su tam tikrais iškilumais.

Kas užkliuvo  – tai tik tai, kad specialų prailgintą kotą, reikalingą aukštesnių langų valymui, reikia pirktis atskirai. Na bet čia gana įprasta praktika.

KAINA: ~109 Eur

Mamalogo balas: 5 iš 5.

Ir pabaigai – patarimai, į kuriuos rekomenduoju atsižvelgti, jeigu pirksite langų valymo įrenginį:

  • Batarkė, batarkė ir dar kartą batarkė! Arba kitaip tariant – žiūrėkite koks yra prietaiso veikimo laikas. Nes nieko nėra lieviau, negu išvalius vieną langą – sėdėti ir laukti kol valytuvas pasikraus.
  • Apsauga nuo pratekėjimo. Tikrai nesmagu, kai iš kaupimo talpos ant rankų ir ant grindų varo skystis, ir tai gana dažna langų valymo prietaisų bėda. Todėl pasitikrinkit ar nusižiūrėtas langų valytuvas turi kažkokias apsaugas nuo pratekėjimo.
  • Svoris. Čia nėra ką plėstis – pačios suprantat, kad kai porą valandų stovi pakeltom rankom – kiekvienas papildomas gramas svarbus :).
  • Valymo kokybė ir tie šlykštus ruoželiai :). Čia tokia gana abstrakti rekomendacija, bet ruoželiai – irgi labai tipinė bėda, dėl kurios nuvalius langą su siurbliu, paskui dar reikia papildomai prasieiti su šluoste. T.y. daryti darbą du kartus. Praktiškai visi gamintojai teigia, kad jų siurbliai valo be ruoželių, bet realybėje tai tikrinkitės per pažįstamų žmonių rekomendacijas ir atsiliepimus internete.

 


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų