Tik vaikams skirtos Futuri Dentes stomatologijos klinikos apžvalga

Pasidalinti straipsniu

Artėjant darželiams ir mokykloms tikriausiai dairotės vietų, kur galėtumėt išsiimti stomatologo pažymas, ir patikrinti vaikų dantis? Mes irgi 🙂  Mes tai darėmė Futuri Dentes klinikoje skirtoje tik vaikams.

Yra paprastos kirpyklos, ir yra tokios kaip “Pūkis” ar “Voveriukas” – kuriose kaip taisyklė dirba specialistai, neturintys ilgametės kirpėjo darbo patirties, bet mylintys savo darbą ir vaikus. Ir pasiruošę skirti daug dėmesio ne tiek tiesioginiam kirpėjo darbui, kiek pastangoms, kad vaikas proceso metu jaustųsi smagiai ir komfortiškai.

Futuri Dentes stomatologijos klinika vaikams – yra tarsi “Pūkis” dantų taisyme. Tikrai ne visos šios stomatologijos klinikos darbuotojos gali pasigirti ilgamete patirtimi, tačiau pati klinika – labai suorientuota į vaikų komfortą ir gerą savijautą. Pagalbinės patalpos įrengtos labiau kaip žaidimo erdvė, o visa aplinka nelabai primena gydymo įstaigos.

Kodėl man patiko Futuri Dentes stomatologijos klinika

  • Tai specializuota stomatologijos klinika VAIKAMS. Tai reiškia – jeigu jūsų vaikas klyks, elgsis kaip apsėstasis per egzorcizmo seansą ar tiesiog tyliai atsisakys atverti burną – niekas jūsų nepasmerks, nesupyks, kad gaišinate gydytojo laiką ir nelaidys replikų, kad “jau šitam rėksniui tai aš taisau dantis pirmą ir paskutinį kartą”.
  • Nuo pat pirmo žingsnio stengiamasi sukurti žaidimo atmosferą. Jau priimamajame vaikus pasitinka žaislai, žaidimų stalai ir pan. Daug žaislų, knygų ir žaidimų yra visame kelyje iki gydytojo kabineto.

future-dentis-laukiamasis

  • Stengiamasi maksimaliai sumažinti ligoninės/poliklinikos pojūtį – aplinka jauki, joje daug spalvų. Netgi patys odontologai dėvi margus spalvingus rūbus.

fd_stomatologo-kedeje

  • Klinika turi specialių priemonių, kurios padeda apžiūros ir gydymo procesą paversti smagesniu: pvz. pakabintas ekranas, per kurį taisymo metu vaikas gali patogiai žiūrėti pasirinktą filmuką. Spalvotos vaikiškos plombos – vaikams leidžiama pasirinkti norimą spalvą.

stomatologo-kabinete

  • Po apžiūros vaikai gauna mažą dovanėlę – žaisliuką. Tai tik miela smulkmena, bet mes visos žinom kaip tokios smulkios dovanėlės keičia vaikų požiūrį į tam tikrus dalykus.

Futuri Dentes dovaneles vaikams

Kas galėtų būti geriau:

  • Lokacija: Futuri Dentes klinika įsikūrusi adresu Didžioji g. 11-16, Vilniuje. Klinika yra vidiniame kiemelyje, o  ant arkos esanti iškaba neryški ir ją lengva “pražiūrėti. ” Dar vienas niuansas – parkavimas, pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje. Važiuojant dienos vidury, tiesiog gali nebūti laisvos parkavimo vietos šalia. Todėl mano patarimas – atvažiuokite bent 10 min anksčiau, nes gali tekti sustoti tolėliau ir paeiti. O atėjus – dar ir paieškoti įėjimo. Man asmeniškai būtų smagiau, jei vaikams skirta klinika būtų kokioje vietoje su labai patogiu privažiavimu ir parkavimu.
  • Eilės: laukti teks mažiausiai dvi savaites. Kita vertus, laukiančiųjų eilės dažniausiai rodo gerą kokybę. Stomatologai, kas kuriuos galima pakliūti iškart, man visada kelia įtarimų.

Personalas: Beveik visos gydytojos labai jaunos, baigusios rezidentūrą prieš metus ar du. Jums spręsti ar tai gerai, ar blogai. Aš manau, kad tai turi ir privalumų, ir trūkumų. Kita vertus, visada galima užsirašyti pas konkretų gydytoją. Todėl jeigu ilgametė patirtis Jums labai svarbi, rekomenduoju registruotis būtent pas gydytoją Anna Zhidkikh, kuri odontologijos praktika užsiima +20 metų.

Kaina: Profilaktinė trijų vaikų apžiūra man kainavo 12 Eur. Beje, pirmą kartą apžiūra – nemokama. Taisant, kainos priklauso nuo problemos, bet iš esmės kainos palyginti nėra didelės. Čia rasite pilną Futuri Dentes kainoraštį: https://futuridentes.com/kainorastis/

Kaip rasti: Visą informaciją ir kontaktus registracijai galite rasti interneto svetainėje – futuridentes.com

Mamalogo balas: 4.9 iš 5. Nuėmiau tą 0.1 balo už nepatogų parkavimą 🙂

 

stomatologijos-kabineto-priimamasis


Pasidalinti straipsniu

Viena mintis apie “Tik vaikams skirtos Futuri Dentes stomatologijos klinikos apžvalga

  1. Labai smagi klinika, malonus bendravimas, vaikui ilgam įsiminė gauta dovanėlė ir vien dėl jos geranoriškai sutiko dar kartą eiti. O šiaip labai didelis jautruolis, bijo gydytojų.

Parašykite komentarą

Į viršų