Top 3 “paskutinės minutės” dovanos besilaukiančiai ar vaikų turinčiai draugei

Pasidalinti straipsniu

Idėja parašyti tokį straipsniuką kilo todėl, kad nors iki Kalėdų liko vos kelios dienos – bet aš vis sulaukių draugių žinučių “klausyk, o ką pirkai dovanų tam ar anam?”. Turint vaikų ne taip ir lengva susipirkti visas dovanas iš anksto. Todėl jeigu jūs, kaip ir aš – vis dar tebeieškote dovanų – dalinuosi keliom įdomesnėm idėjom, ką galima būtų padovanoti draugei, negaištant laiką dovanų paieškai ir, netgi, neišeinant iš namų:

StiliuSOS konsultacija

Gali nupirkti draugei virtualią stilistės Agnės Jagelavičiūtės ir jos komandos konsultaciją internetu įvairiais klausimais – nuo pasitarimo ar konkretus rankinukas tinka prie konkrečių batų, iki platesnės konsultacijos – kaip ir kokiais rūbais paslpėti konkrečius kūno trūkumus ir pan.

Kodėl?  Nes kiekvienai moteriai, net ir turinčiai geriausią skonį pravartų bent retsykiais išgirsti profesionalią nuomonę stiliaus klausimais iš šono. Be to – kainuoja tikrai nedaug, o dovanos vertė – didelė :). Todėl tokia dovana puikiai tiks, jeigu gali skirti labai ribotą biudžetą.

stiliusos-konsultacija

Kaina: Nuo 2 Eur.

Kur gauti? www.stiliusos.lt

Vakarienės prenumerata

Amazing dalykas nepriklausomai nuo to, ar draugė moka ir mėgsta gaminti, ar nekenčia ir nemoka – taip kaip aš. Internetu gali užsakyti draugei vakarienės prenumeratą savaitei arba mėnesiui. Ir sutartu metu draugė gaus kelis tvarkingai atspausdintus receptus, bei produktų rinkinį, kuriame bus viskas, ko reikia norint pagaminti patiekalus pagal tuos receptus. Viskas susverta, sumatuota, sužymėta ir tvarkingai supakuota – tikimybė, kad nepavyks – beveik nulinė. Patiekalai kas savaitę vis kiti, bet visada neeiliniai ir nekasdieniniai, todėl apsidžiaugs ir tos draugės, kurios šiaip jau mėgsta gaminti. Na pvz. – Kengūros pjausniai su bolivine balanda, Lašišos steikas, Thai kiaušininiai makaronai su vištienos file.

Kaina: Nuo 34 Eur.

Kur gauti:? www.vakarienesprenumerata.lt

vakarienes-prenumerata

Knyga “Mamystė”

Knyga “Mamystė” – mamos blogerės parengta unikali fotografijų ir istorijų knyga, be specialaus makiažo, be specialiai sutvarkytų namų, ar fotosesijai sušukuotų vaikų. Nuo nėštumo iki anūkų, iš 56 moterų istorijų lyg iš dėlionės susideda mamos raidos paveikslas.

Kodėl?: Dėl daugybės priežasčių. Knyga padės draugei mažiau parintis dėl savo “netobulumo”. Kai kurie pokalbiai pakels nuotaiką, kai kurie išspaus ašarą – bet įdomus laisvalaikis skaitant – garantuotas. Be to, knyga tikrai turi išliekamąją vertę – tik pagalvok, kaip įdomu ją bus pavartyti po kokių 30 metų ir pamatyti, kaip vaikai buvo auginami ir auklėjami “tais senais laikais”.

Kur gauti? Tiek fiziniuose, tiek internetiniuose knygynuose arba tiesiai pas autorę.

Kaina: Nuo 14 Eurų.

knyga-mamyste

 

Turi geresnių idėjų, ką padovanoti draugei už protingą biudžetą ir negaištant laiko kamščiuose? Būtinai pasidalink mintimis komentaruose – ir visos Mamalogo skaitytojos tau padėkos 🙂

O jau netrukus patalpinsiu dar vieną idėjų sąrašą  “Paskutinės minutės dovanos vaikams”.

P.S. Svarbi žinutė visoms piktoms mamoms: Ne, tai ne reklama ir niekas man už šitą straipsnį nesumokėjo. Tiesiog dalinuosi idėjomis, kurios man pačiai patinka ir dovanomis, kurias aš pati apsidžiaugčiau gavus 😉


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų