Vaikiški Ecco batai – brangus patogumas, neturintis nieko bendro su kokybe

Pasidalinti straipsniu

Apskritai laikausi pozicijos, kad vaikų batai – ta aprangos dalis, kur geriau nepataupyti. Nes nekokybiška avalynė gali sukelti daug problemų.

Todėl kai ieškojau vyriausiam sūnui patogių laisvalaikio batų, nusprendžiau rinktis Ecco. Nors kiek anksčiau Ecco batus pirko vyras ir buvo jais nusivylęs, nusprendžiau duoti antrą šansą. Juolab, kad iš reklamos man buvo susidaręs įspūdis, jog pasirinkti vaikiški batai pasižymi išskirtine kokybe ir vaiko kojai bus labai komfortiški.

Pirkau Ecco Biom Trail Kids batus, kurie dar įvardinami kaip turistiniai batai. Tiesa, turistauti mano vaikas su jais neidavo. Neužsiiminėjo jis su šitais batais ir aktyviu sportu. Eidavo jais apsiavęs į stovyklą/mokyklą (nuejęs persiaudavo kitais, vidiniais batais).

Nepaisant to, praėjus vos mėnesiui, batai atrodė taip, kad su jais vaiko nenorėjau leisti net į kiemą, kad neišgąsdintų varlių ir sliekų. Na ok, varlės dzin. Bet vietinės merginos tikrai galėjo pagalvoti, kad kavalierius yra apsileidęs ir netvarkingas.

Kas gi nutiko? 

  1. Iš buvusios estetinės išvaizdos neliko nieko. Neoninė oranžinė dažų juostelė nuo bato tiesiog baisiai nusitrynė aplink visą bato perimetrą. Vien dėl to batas pradėjo atrodyti lyg nešiojamas penktą sezoną. No idea kam dažyti matomą bato vietą dažais, kurie neatlaiko nė mėnesio.

2. “Atspari ir komfortiška” medžiaga ties batų nosimis tiesiog nusitrynė. Beje, mano vaikas nežaidžia futbolo. Neatmetu varianto, kad jis su batu kažkur spyrė. Visi vaikai ta daro. Bet ne visi batai nuo to suplyšta.

3. Specialus “užtraukiamas” batų raištelio segtukas buvo sunkiai įveikiamas septynmečiui, nes norint įspausti mygtuką, reikėjo gana daug jėgos. Ko pasekoje aš turėdavau jam užveržti batraiščius. Kai tai darydavo pats, tai vaikščiodavo su nepakankamai užveržtais šlepsinčiais batais. Vaikui kiek smarkiau timptelėjus batraiščius – jie tiesiog išplonėjo, beveik nuplyšo – teko raišioti mazgus ir daryti kitokius “įtvirtinimus”, kas batams estetinio vaizdo irgi nepridėjo.

4. Fun fact – išsirinkus batus, pardavėjos rekomendavo iškart būtinai nusipirkti nepigius vidinius odinius vidpadžius, nes tada koja mažiau prakaituos. Nes esamas bato vidpadis, anot konsultantės yra tinkamas “nuuu nebent rudenį gal…”. Nesigilinsiu dabar į gamintojo logiką, filosofiją ir neuždavinėsiu retorinių klausimų apie tai, kad nafig reikia gaminti vasarinius batus su vidpadžiu, kuris tinkamas naudoti tik rudenį.Taip pat labai plačiai neaptarinėsiu teiginių, kad batai itin laidūs orui, todėl kojos nekais, jausis komfortiškai ir bus sausos. Tik paminėsiu, kad po dviejų savaičių nešiojimo, batai pradėjo šlykščiai dvokti, nepadėjo jokie dezodorantai. Nepaisant to, kad pagal visas rekomendacijas tuos prabangiuosius odinius vidpadžius dažnai išimdavau ir valydavau su specialiom putom.  Žinoma, galėčiau manyti, kad mano vaikas kažkaip labai daug prakaituoja, jo higiena nepakankama ar dar kažkas negerai. Bet žinau, kad taip nėra, juolab, kad panašių kvapo problemų nekilo net su elementariais pigiais ir jokiom “specialiom technologijom” nepasižyminčiais  sportbatukais, kuriuos nusipirkom vėliau.

Pasikartosiu – visa tai vos per mėnesį. Nežinau, kiek šie batai atlaikytų, jeigu būtų naudojami ne kelionėms į mokyklą, o žygiams. Už ~80 Euriukų. Ir taip, aš suprantu kad vaikai avalynę “drožia” labiau nei suaugę. Bet turiu lūkestį, kad gamintojas, plėšiantis už vaikiškų batų porą po 80 eurų – irgi žinos šį faktą, ir į jį atsižvelgs parinkdamas medžiagas avalynei.

Kur pirkau: Ecco parduotuvėje Panoramoje.  Taigi, lyg ir galėčiau būti tikra, kad įsigijau originalią prekę.

Kaina: ~80 Eurų. Neprisimenu tiksliai, nes pasinaudojom kažkokia nuolaida.

Mamalogo vertinimas:  [usr 1]

Jeigu jau jaučiate nepaaiškinamą meilę Ecco brandui, tai labai rekomenduoju bent jau išsisaugoti pirkimo kvitą (ko, deja, nepadariau aš). Gali būti, kad jis pravers.


Pasidalinti straipsniu

Viena mintis apie “Vaikiški Ecco batai – brangus patogumas, neturintis nieko bendro su kokybe

Parašykite komentarą

Į viršų