Vasaros MUST HAVE jei turit automobilį – Sėdynės Apsauga-Kišenė

Pasidalinti straipsniu

Šiandien noriu papasakoti apie superinį daiktą kurio reikia kiekvienai šeimai su vaikais, kuri bent truputį keliauja. Net jeigu tos kelionės – tėra valandos pasivažinėjimas iki senelių.

Jau daugiau nei mėnesį mūsų auto saloną puošia dvi Wild Wind apsaugėlės-kišenės sėdynėms. Rankų darbo, ekologiškos, pagamintos Lietuvoje iš 100 % perdirbtų medžiagų. Ir nė iš tolo nepanašios į tuos nemalonius “celofano” gabalus, kuriuos galima nusipirkti didžiosiose vaikų prekių parduotuvėse. Išbandžiau pati ir todėl labai jums rekomenduoju:

  • Pirmiausia tai šios kišenės apsaugos jūsų sėdynes nuo ištepliojimo ir subraižymų. Nes neabejoju, kad jūsų mažiukai, kaip ir manieji, nuolat mala kojomis ir spardo viską, ką pasiekia. Kišenės tikrai nemažos ir puikiai uždengia beveik visą sėdynės nugarėlę.
  • Ne tik atliks savo tiesioginė funkciją ir leis patogiai susidėti vaiko daiktus, bet ir papuoš saloną. Vaizdas nė iš tolo nepalyginamas su baisiomis kiniškomis plastikinėmis kišenėmis. Yra įvairių spalvinių variantų, tik pažiūrėkit kokios gražios:

wild-wind-kisenes

  • Kišenės Labai tvirtos. Kokybė matosi iškart paėmus į rankas. Tvirtos siūlės, atspari medžiaga. Naudojam jau apie mėnesį ir tikrai labai intensyviai – mažieji ir kojom nuspardo ir patys nuolat įdeda išima daiktus – kol kas jokių plyšimų.
  • Labai gerai pragalvotas kišenių išdėstymas. Viršuje yra viena didelė kišenė, į kurią puikiai tilps tiek nemaža knyga, tiek planšetinis kompiuteris.

deklas-plansetei-wild-wings

Šonuose – apvalios kišenėlės, kur labai patogu įstatyti gertuvę, vandens buteliuką, užkandžių pakelį ar puodelį. Superinis dalykas – speciali kišenė servetėlėms. Nes servetėlės yra tas dalykas, kurio nuolat reikia.

deklas-nosinems-wild-wind

Ir dar viena didelė talpi kišenė apačioje. Ji pačiam vaikui sunkiau pasiekiama ir į ją aš kraunu tokius dalykus, kurių reikia rečiau – įmetu sauskelnės, šaukštelius, knygeles ir pan.

Tikrai tiks kaip dovana draugams, turintiems vaikų, seneliams ir pan. Tokios kokybės ir išvaizdos daiktą dovanoti tikrai bus negėda. Ir nelabai įsivaizduoju, kas tokia dovana galėtų neapsidžiaugti 🙂

wild-wind

Kaina: 19.99 €

Mamalogo balas: 5 iš 5. Ir patikėkit, turiu su kuo palyginti. Išbandėm ir sudrožėm jau ne vieną įvairių gamintojų kišenę.

Kur pirkti: Wild Wind

kisene-su-jokubeliu


Pasidalinti straipsniu

Parašykite komentarą

Į viršų